Πρόγραμμα "Εξοικονομώ κατ' Oίκον" - Προτάσεις & Σχόλια

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #100694 από THEOJJ
Μετά το πρώτο πάγωμα των αιτήσεων στη Μακεδονία άρχισα να κρατώ μικρό καλάθι αν και η αίτηση μου είναι για σειρά προτεραιότητας στο υπεκα ,για να δούμε τα νέα φαίνονται καλά.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #100712 από ΣΤΑΥΡΟΣ Κ.
ds μηπως επρεπε να κανεις εσυ την αιτηση και οχι ο πατερας σου?σε αντιστοιχη περιπτωση με την δικη σου εκανε η γυναικα μου αιτηση για το πατρικο της και μπηκαν εγγυητες οι γονεις της.(alpha bank). και δεν υπηρξε κανενα αποκλυτως προβλημα
Last edit: 10 Χρόνια 11 Μήνες πριν by ΣΤΑΥΡΟΣ Κ..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #100778 από ds
Σταύρο ο πατέρας μου είναι στην κατηγορία επιδότησης 70% ενώ εγώ στο 35%

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #100792 από GeoTa

ds έγραψε: Σταύρο ο πατέρας μου είναι στην κατηγορία επιδότησης 70% ενώ εγώ στο 35%


Ακριβώς ίδια περίπτωση αδερφέ..ο πατέρας μου 74.. Μετά μπήκα εγώ εγγυητής..4 μήνες περίμενα απάντηση για την προεγκριση και τελικά το πρόγραμμα σταμάτησε -ας ελπίσουμε προσωρινά-. Σημειωτέον δεν είχαμε πότε δάνεια/κάρτες κτλ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #101472 από vaggelis.alex1968
και εγώ με την Πειραιως έχω πρόβλημα πήρα την προέγκριση για λέβητα βιομάζας στις 13 Ιανουάριου 2013 και ύστερα μου ζητάγανε δικαιολογιτικά για αντλείες θερμότητας,χώρια που δεν μπορούσαμε να επικοινωνήσουμε με την κυρία που είχε επιλυφθεί του θέματος. Τελικα μόνο μέσω e-mail κατάφερε ο φυλότιμος υπάλληλος της τράπεζας και αφου πέρασαν 3 εβδομάδες πήρε απάντηση και ξαναστήλαμε σχεδόν από την αρχή τα δικαιολογιτικά, σήμερα το ημερολόγιο γράφει 9 Ιουνίου 2013 και ακόμα δεν ξέρω πόσο θα περιμένω. :( Ότι θέλουν κάνουν για να απελπιστεί ο κόσμος. Όμως ετσι πιστεύω ότι δυσφιμίζεται η Τράπεζα Πειραιώς

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #101480 από gounoman
Τελικά εγώ πηρα και έγκριση απο την τ πειραιώς εδώ και 1 μήνα και περιμένω την καταβολή του 40% στους προμηθευτές για να ξεκινήσουμε τις εργασίες. Υπόψιν έιχα και 2 δάνεια ήδη σε άλλεσ τράπεζες (στεγαστικό - καταναλοτικό) αλλά τελικά είμαι τυχερός και περιμένω απο μέρα σε μέρα να ειδοποιηθώ για την καταβολή των χρημάτων.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.117 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ