Πρόγραμμα "Εξοικονομώ κατ' Oίκον" - Προτάσεις & Σχόλια

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #88833 από γιαννης-δραμα
Δυο μηνες απο την υπογραφη της δανειακης συμβασης και ακομα τιποτα με τις προκαταβολες του προγραματος :angry: (και εχω πρηξει και την υπαλληλο της τραπεζας)!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #88835 από vag1234
Σε ποιά τράπεζα??

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #89016 από xristosf

γιαννης-δραμα έγραψε: Δυο μηνες απο την υπογραφη της δανειακης συμβασης και ακομα τιποτα με τις προκαταβολες του προγραματος :angry: (και εχω πρηξει και την υπαλληλο της τραπεζας)!


Από το χρονικό διάστημα που αναφέρεις, υποθέτω ότι είναι από εθνική, και μάλλον από το κεντρικό κατάστημα.
Πότε ακριβώς υπέγραψες τη σύμβαση?
Έγινε μια μαζική εκταμίευση στις 25/1.Λογικά τέλη αυτού του μήνα με αρχές Μαρτίου η επόμενη.
Αν θες πληροφορίες πρήξε εμένα, και άσε την καήμενη τη συνάδελφο στην ησυχία της (αστειεύομαι προφανώς) :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #89024 από γιαννης-δραμα

xristosf έγραψε:

γιαννης-δραμα έγραψε: Δυο μηνες απο την υπογραφη της δανειακης συμβασης και ακομα τιποτα με τις προκαταβολες του προγραματος :angry: (και εχω πρηξει και την υπαλληλο της τραπεζας)!


Από το χρονικό διάστημα που αναφέρεις, υποθέτω ότι είναι από εθνική, και μάλλον από το κεντρικό κατάστημα.
Πότε ακριβώς υπέγραψες τη σύμβαση?
Έγινε μια μαζική εκταμίευση στις 25/1.Λογικά τέλη αυτού του μήνα με αρχές Μαρτίου η επόμενη.
Αν θες πληροφορίες πρήξε εμένα, και άσε την καήμενη τη συνάδελφο στην ησυχία της (αστειεύομαι προφανώς) :)

Που ησουν και σε εψαχνα :lol:
Ναι ειναι απο εθνικη απο το κεντρικο και την συμβαση την υπεγραψα 24 Δεκεμβριου.
Αντε τετοια να ακουω γιατι αρχησα να απογοητευομαι :S
Καθε βοηθεια δεκτη και εμεις με την σειρα μας να βοηθησουμε οπου μπορουμε ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #89063 από xristosf

γιαννης-δραμα έγραψε:

xristosf έγραψε:

γιαννης-δραμα έγραψε: Δυο μηνες απο την υπογραφη της δανειακης συμβασης και ακομα τιποτα με τις προκαταβολες του προγραματος :angry: (και εχω πρηξει και την υπαλληλο της τραπεζας)!


Από το χρονικό διάστημα που αναφέρεις, υποθέτω ότι είναι από εθνική, και μάλλον από το κεντρικό κατάστημα.
Πότε ακριβώς υπέγραψες τη σύμβαση?
Έγινε μια μαζική εκταμίευση στις 25/1.Λογικά τέλη αυτού του μήνα με αρχές Μαρτίου η επόμενη.
Αν θες πληροφορίες πρήξε εμένα, και άσε την καήμενη τη συνάδελφο στην ησυχία της (αστειεύομαι προφανώς) :)

Που ησουν και σε εψαχνα :lol:
Ναι ειναι απο εθνικη απο το κεντρικο και την συμβαση την υπεγραψα 24 Δεκεμβριου.
Αντε τετοια να ακουω γιατι αρχησα να απογοητευομαι :S
Καθε βοηθεια δεκτη και εμεις με την σειρα μας να βοηθησουμε οπου μπορουμε ;)


Βοήθεια μεγάλη δεν μπορώ να προσφέρω, η εκταμίευση δεν εξαρτάται ούτε από μένα ούτε από κάποιον υπάλληλο σε κατάστημα, παρά μόνο ενημέρωση.Αν θες κάτι πιο συγκεκριμένο το e-mail μου είναι Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": γιαννης-δραμα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #89137 από tsimentoulis
είχα την εντύπωση ότι το ξαναέγραψα...!

σε νέα οικοδομή στα μπετά, μπορούμε να μπούμε στο πρόγραμμα?
(προφανώς και είμαι τελείως άσχετος για να ρωτάω!)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.126 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ