Πρόγραμμα "Εξοικονομώ κατ' Oίκον" - Προτάσεις & Σχόλια

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #18519 από skyrian1
Γεια σας και καλως σας βρηκα
εχω κανει αιτηση απο περυση τον Αυγουστο για το προγραμμα (eurobank) και ακομη δεν εχω παρει εγκριση απο το Υπεκα
Τοσο πλυ αργει η εγκριση ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #18550 από mastoras
Να πείτε τον μηχανικό σας να πάρει τηλ στο Υ.ΠΕ.Κ.Α να δει που "σκάλωσε" η αίτηση.

Εαν γνωρίζετε επίσης τον αριθμό πρωτοκόλλου, μπορείτε και μόνος σας να ζητήσετε πληροφορίες.

Επίσης πληροφορίες και εδώ www.tempme.gr/

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #18560 από jnet
Εχει υπόψη του κανείς αν μπορεί να χρησιμοποιήσει πλέον την καινούρια Φορολογική Δήλωση?

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #18567 από Τάκης

jnet έγραψε: Εχει υπόψη του κανείς αν μπορεί να χρησιμοποιήσει πλέον την καινούρια Φορολογική Δήλωση?


Τι εννοείς; Πάντα τη τελευταία φορολογική δήλωση χρησιμοποιείς.

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jnet

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #18859 από G.K.
Γεια σας και απο μένα.
Εδώ που μένω την ψιλή κυριότητα την έχω εγώ, την επικαρπία ο πατέρας μου. την αίτηση μπορεί να την κάνει ο πατέρας μου λόγω της μεγαλύτερης επιδότησης που δικαιούται??

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #18861 από Τάκης

G.K. έγραψε: Γεια σας και απο μένα.
Εδώ που μένω την ψιλή κυριότητα την έχω εγώ, την επικαρπία ο πατέρας μου. την αίτηση μπορεί να την κάνει ο πατέρας μου λόγω της μεγαλύτερης επιδότησης που δικαιούται??


Βαριέστε να διαβάσετε τις προϋποθέσεις του προγράμματος και κάνετε ερωτήσεις για να τα βρείτε άκοπα;
Από τις συχνές ερωτήσεις που έχουν στην ιστοσελίδα τους στο "εξοικονομώ".

16. Ερ.: Σε περίπτωση περισσότερων συγκύριων (ψιλή κυριότητα, επικαρπία) ποιες προϋποθέσεις πρέπει να πληρούνται και ποιος κάνει αίτηση για το πρόγραμμα;

Απ.: Σε περίπτωση ύπαρξης συγκύριων θα πρέπει να υπάρξει συμφωνία όλων για την ένταξη στο πρόγραμμα. Αίτηση για υπαγωγή σε μία από τις 3 κατηγορίες κινήτρων του προγράμματος μπορεί να υποβάλλει ένας εκ των συγκύριων που θα πρέπει να πληροί τα εισοδηματικά κριτήρια της αντίστοιχης κατηγορίας.


Σε κάθε περίπτωση με ένα τηλεφώνημα στο 210-6969813 παίρνεις απάντηση στα ερωτήματά σου.

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 11 Χρόνια 9 Μήνες πριν by Τάκης.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": G.K.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.119 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ