Θερμομόνωση

Περισσότερα
10 Χρόνια 8 Μήνες πριν #108558 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Θερμομόνωση
Παντελή πήρα και ένα δείγμα εάν το χρειαστείς να βρούμε τρόπο να το πάρεις. ;)



Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 8 Μήνες πριν #108559 από pannarab
Απαντήθηκε από pannarab στο θέμα Θερμομόνωση
Δημήτρη, άριστο φωτορεπορτάζ.... Σε ευχαριστώ πολύ. Όσον αφορά το δείγμα θα σου τηλεφωνήσω εντός της ημέρας για να δούμε πως θα βολέψει να βρεθούμε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 8 Μήνες πριν #108644 από marathonodromos
Απαντήθηκε από marathonodromos στο θέμα Θερμομόνωση
:ohmy: Βλεπω ολα τα παραπανω και ζηλευω...Σκεφτομαι ενα βορινο τοιχο να τον κανω και εγω ετσι αν τελειωσω με την εξωτερικη.Οταν εχει aircondition αυτος ο τοιχος πρεπει να το βγαλω ή να τοποθετησω τη μονωση περιφερειακα του?
Πηρα μια προσφορα απο Τσακιρογλου για fibrotile 84τμ με 24ε/τμ που περιλαμβανει μεταφορα τους μεχρι και την ταρατσα.Ειναι καλα?Το θεμα ειναι οτι φοβαμαι να κανω την τοποθετηση μονος και καταστρεψω την υγρομονωση.. :dry:
Γνωριζει κανεις καμια εταιρεια που να παραδιδει και να τοποθετει (μετα απο επισκεψη) τετοιου ειδους πλακιδια σε καλες τιμες?Υπαρχουν τετοια συνεργεια στην Αθηνα?

:evil: Μερικες αποριες σε περιπτωση που αναλαβω την εναποθεση...
-Επειδη τα ασφαλτοπανα σηκωνονται στις ενωσεις(ειναι το ενα πανω στο αλλο) πως θα ευθυγραμμιστουν τα ταδε-tile?Δεν θα σηκωνονται με κλιση αν μπουν απο πανω?
-Το γεωυφασμα ειναι must(ρωταω γιατι καποιος μονωσας μου ειπε οτι μπορει να δημιουργησει προβλημα στη ρυση)?

Αντε να δω ποτε θα καταληξω και εγω σε κατι...Πειτε μου αν θελετε email

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 8 Μήνες πριν #108646 από marathonodromos
Απαντήθηκε από marathonodromos στο θέμα Θερμομόνωση
Μολις κοιταζα το πλακιδιο THERMOFYLAX.Tι λετε?
Φαινεται καλο σε σχεση με τα αλλα που κυκλοφορουν στην αγορα,αλλα η εταιρεια ειναι Θεσσαλονικη :(

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #109197 από gio_chris
Απαντήθηκε από gio_chris στο θέμα Θερμομόνωση
Καλησπέρα,

ψάχνω ορυκτοβάμβακα με επίστρωση αλουμινίου, γνωρίζει κανείς που μπορώ να προμηθευτώ για λιανική στη Θεσσαλονίκη? Παλιότερα είχε το Leroy αλλά τους τελείωσε ή σταμάτησε να φέρνει.

Το θέλω για να το προσθέσω κάτω από άλλη στρώση ορυκτοβαμβακα σε πλάκα κάτω απο κεραμίδια για αύξηση πάχους + φράγμα υδρατμών

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #109214 από Stavrax
Απαντήθηκε από Stavrax στο θέμα Θερμομόνωση

gio_chris έγραψε: Καλησπέρα,

ψάχνω ορυκτοβάμβακα με επίστρωση αλουμινίου, γνωρίζει κανείς που μπορώ να προμηθευτώ για λιανική στη Θεσσαλονίκη? Παλιότερα είχε το Leroy αλλά τους τελείωσε ή σταμάτησε να φέρνει.

Το θέλω για να το προσθέσω κάτω από άλλη στρώση ορυκτοβαμβακα σε πλάκα κάτω απο κεραμίδια για αύξηση πάχους + φράγμα υδρατμών

Μπορείς να κάνεις ένα τηλέφωνο στην knauf στο 2310-548995 και να ρωτήσεις πια μάντρα υλικών στην περιοχή σου έχει το συγκεκριμένο προϊόν.


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.219 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ