Θερμομόνωση

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #80066 από Tom-monotis
Απαντήθηκε από Tom-monotis στο θέμα Θερμομόνωση
Τα ποσοστα χρησης της διογκωμενης στην ελλαδα που αναφερονται στο ανωτερω site ειναι εντελως εσφαλμενα και παραποιημενα κατα την γνωμη μου.Δεν πρεσβευω καποιο ειδος μονωτικου υλικου γιατι ειμαι τοποθετητης και τα δουλευω ολα ,αλλα οχι και να λενε τετοια ψεμματα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #80085 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Θερμομόνωση

Tom-monotis έγραψε: Τα ποσοστα χρησης της διογκωμενης στην ελλαδα που αναφερονται στο ανωτερω site ειναι εντελως εσφαλμενα και παραποιημενα κατα την γνωμη μου.Δεν πρεσβευω καποιο ειδος μονωτικου υλικου γιατι ειμαι τοποθετητης και τα δουλευω ολα ,αλλα οχι και να λενε τετοια ψεμματα.


για την εοκ μιλανε ...εκτος κι αν μου ξεφυγε


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #80088 από tsimentoulis
Απαντήθηκε από tsimentoulis στο θέμα Re: Θερμομόνωση

Tom-monotis έγραψε: Τα ποσοστα χρησης της διογκωμενης στην ελλαδα που αναφερονται στο ανωτερω site ειναι εντελως εσφαλμενα και παραποιημενα κατα την γνωμη μου.Δεν πρεσβευω καποιο ειδος μονωτικου υλικου γιατι ειμαι τοποθετητης και τα δουλευω ολα ,αλλα οχι και να λενε τετοια ψεμματα.


Στην Ελλάδα ανέκαθεν κάναμε του κεφαλιού μας. Τα στοιχεία για το εξωτερικό τα βρίσκεις σωστά;

Sent from my Nexus 10 using Tapatalk HD

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #80119 από Tom-monotis
Απαντήθηκε από Tom-monotis στο θέμα Re: Θερμομόνωση
Ειδικα για την εοκ δεν ισχυει,χωρες οπως αγγλια,σουηδια,ιρλανδια κτλ εχουν απιστευτη υγρασια και δεν βαζουν διογκωμενη γιατι ειναι γνωστη η σχεση του υλικου με την υγρασια και η μειωμενη διαρκεια ζωης σε περιπτωση επαφης.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #80433 από velanas
Απαντήθηκε από velanas στο θέμα Re: Θερμομόνωση
παιδιά εγώ μένω στην BG έφτιαξα ένα σπίτι και το μόνωσα με διογκωμένη 5cm 18kg/m3 εξωτερικά.δεν έχω κανένα πρόβλημα 10 χρονια.osi έκαναν μόνωση με εξηλασμένη τους βγήκε υγρασία εσωτερικα. όλη λένε ότι εξηλασμένη παει εκεί που δέχεται φορτία μονο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #80439 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Re: Θερμομόνωση
ειναι γεγονος οτι στην ελλαδα οπως σε πολλα αλλα πραγματα ετσι κι εδω η κατασταση ειναι στρεβλη ...
για αρκετους λογους κακως διαδοθηκε η εξηλασμενη τοσο πολυ ενας λογος ειναι οτι την χρησιμοποιουν ακομα και για καλουπι :angry:


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.171 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ