Εξοικονόμηση Ενέργειας - Εξάλειψη Απωλειών.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #121279 από fzin
Έφθασε ο καιρός για ενεργειακή θωράκιση του κτιρίου μας.Και εν συνεχεία να προβούμε στην επιλογή μιας πηγή θέρμανσης, αν όχι μιας, αλλά προτιμότερο ακόμη και συνδυασμός πηγών θέρμανσης που είναι φιλικές προς το περιβάλλον και οικονομικές κατά την χρήση τους, με διπλό όφελος στο χρήστη.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #121285 από Gdevil
έχω την εντύπωση ότι για θερμοπομπούς και για πάνελ υπερύθρων θα μας πείς ...
Οπότε θα σε ρωτήσω...
Τι εννοείς?

ΥΓ Αν απαντήσεις ότι είχα δίκιο στο προαίσθημά μου θέλω να σου πώ ότι τα ανέκδοτα με τον Τοτό είναι καλλίτερα.


Ειδικός δεν είμαι. Οτι γράφω είναι προσωπικές σκέψεις. Όποιος τις διαβάζει ας τις κρίνει πριν τις αποδεχτεί ή πριν τις απορρίψει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #121709 από fzin
την καλησπερα μου στο κυριο Γιωργο, που η γλωσσα του προτρεχει απο το μυαλουδακι του.
οχι φιλε μου δεν θα σου πω για πηγες θερμανσης την εξοικονομηση ενεργειας δεν την κανουν οι πηγες θερμανσης.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #121721 από Gdevil
Καλησπέρα και από εμένα κύριε fzin (που απορώ πως γνωρίζεις το μικρό μου όνομα.... :huh: )
Περί εξοικονόμηση ενέργειας προσωπικά θα ενδιαφερόμουν να διαβάσω πάντως ειδικά εάν είναι και κάτι που να έχει λογικό κόστος εγκατάστασης

ΥΓ Σίγουρα σίγουρα δε θα γράψεις για υπέρυθρες?


Ειδικός δεν είμαι. Οτι γράφω είναι προσωπικές σκέψεις. Όποιος τις διαβάζει ας τις κρίνει πριν τις αποδεχτεί ή πριν τις απορρίψει.
Last edit: 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν by Gdevil.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.059 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ