Θανατηφόρα τσιμπήματα σφηκών - μελισσών

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #107018 από stratis 1
Εδω στη θαλασσα της νοτιας Κρητης δεν εχουμε καρχαριες.
Μονο κατι δεκαπενταμετρες φαλαινες. B) :evil:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #107030 από DOOM_NX

Stavrax έγραψε: Τα υψηλότερα ποσοστά ίασης με θεραπεία placebo είναι σε περιπτώσεις αλεργίας.. Φτάνει στο 50%!

Μην γράφεις τέτοια, γιατί τέλη Αυγούστου ξεκινάω θεραπεία απευαισθητοποίησης 5 χρόνων με ενέσεις... :dry:
Έχω από τον Απρίλιο που παίρνω καθημερινά αντισταμινικά... :S
Last edit: 10 Χρόνια 7 Μήνες πριν by DOOM_NX.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #107069 από jnet

DOOM_NX έγραψε: Έχω από τον Απρίλιο που παίρνω καθημερινά αντισταμινικά... :S


Και εγώ στην ηλικία σου επαίρνα καθημερινά την Ανοιξη λογω εαρινής αλλεργίας. Πλεον δεν εχω θέμα κανενα. Αλλά μου περασε μετα απο 15 χρόνια...

Επιπλεον σε εκείνη την ηλικία έπαθα μια φωτοαλλεργία. Δηλαδη σε καποιο από τα πρώτα(δεν θυμάμαι αν ήταν και το πρώτο) μου μπάνια καποια χρονιά πηγα σε μια παραλία και πρήστηκε ολο το σώμα μου λογω του ηλιου. Τα επόμενα χρόνια κατα την πρώτη εκθεση στον ηλιο υπήρχε αυτό το πρήξιμο το οποίο σταδιακά και με την αυξηση της μελανίνης στο δέρμα υποχωρούσε. Επιπλεον καθε χρόνο στην εναρξη συνεβαινε αλλά καθε χρόνο το φαινομενο ήταν λιγο πιο ηπιο από τον προηγούμενο χρόνο. Μεχρι που τώρα δεν εχω θέμα.
Θυμαμαι την πρώτη χρονιά παντως δεν μπορούσα να κλείσω τις κλειδώσεις μου από το πρήξιμο.

Αυτά εξηγούν και την προσωπική εμπειρία που εθιξα στο πρώτο ποστ.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #107097 από ELECTRICALCHIEF
Και στη περιοχη μου, το προηγουμενο μηνα, κατεληξε ενας 36χρονος μετα απονκαποιες μερες στη ΜΕΘ μετα απο τσιμπημα στο λαιμο. Σφηκα ή μελισσα δεν ξερουμε. Οπως δεν γνωριζωσε τικατασταση βρισκεται τωρα.

la nordica svezia

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.066 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ