Μια άδεια (;) Δασαρχείου που φαίνεται να στάζει λάδι..

Περισσότερα
10 Χρόνια 8 Μήνες πριν #104079 από mastoras
Βασικά δεν ξέρω σε ποια περιοχή βρίσκεται η τοποθεσία, αλλά η άδειες του δασαρχείου για την κοπή των πεύκων δεν δίνονται καθόλου εύκολα.

Απο τις αντιδράσεις του επιχειρηματία....μάλλον για αυθαιρεσία πρόκειται. :angry:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 8 Μήνες πριν #104102 από jnet
Στα Βασιλικά είναι Δημήτρη το λέει στο Youtube

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 10 Χρόνια 8 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 8 Μήνες πριν #104103 από mastoras
Το είδα και εγώ ότι αναφέρει ΒΑΣΙΛΙΚΆ αλλά τέτοιο Πευκόδασος εδώ "στα δικά μας" Βασιλικά της Θεσσαλονίκης δεν νομίζω να υπάρχει. :huh:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 8 Μήνες πριν #104119 από tas
Είναι τα πρώην βασιλικά κτήματα και υπάγονται στο δασαρχείο Πάρνηθας. Με ποδηλατικά μονοπάτια και χωμάτινες διαδρομές για εντουράδες.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 8 Μήνες πριν #104133 από jnet

tas έγραψε: Είναι τα πρώην βασιλικά κτήματα και υπάγονται στο δασαρχείο Πάρνηθας. Με ποδηλατικά μονοπάτια και χωμάτινες διαδρομές για εντουράδες.


Αν είναι εκεί, καλά εχω πάει την τελευταία φορά που κατέβηκα Αθήνα και ανέβηκα από Ιπποκράτειο Πολιτεία και εφτάσα μέχρι το Τατόι. Μίλαμε για καταπάτηση δασικών εκτάσεων κατα συρροή.



Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.060 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ