Jotul -Ενεργειακό τζάκι Φιλιππακόπουλος

Περισσότερα
6 Χρόνια 6 Μήνες πριν #159618 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Γιώργη Πολωνικά έχουμε ;) Νορβηγικά θέλαμε . :P

Μόλις γύρισα απο Νορβηγία και μπορώ να πω οτι είμαι απίστευτα ενθουσιασμένος απο το εργοστάσιο .
ΔΕΝ υπάρχει νομίζω ποιο σύγχρονο εργοστάσιο μαντεμιού σε όλο τον κόσμο .Σε 5 δευτερόλεπτα παραγωγή καλουπιού σε 10 η χύτευση μετά απο 1 λεπτό στην ψήκτρα, το σπάσιμο του καλουπιού ο διαχωρισμός και το καθάρισμα του προϊόντος σε 30 δευτερόλεπτα .θα ανεβάζω κάποιες φωτογραφίες τώρα και κάποια στιγμή θα ανεβάσω το βίντεο .
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jnet

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #160767 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Απλά το λάτρεψα .8 ώρες στα 10 Pa με 5 κιλά μάπα μπρικέτα και βρήκα 1 κιλό κάρβουνα !!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #160812 από ΦΟΥΣΚΙΤΑΚΗΣ
Ο συγκεκριμένος έλεγχος καύσης, είναι από μόνος του καταπληκτικός. Δεν έχεις μόνο γκάζι, αλλά και φρένο.

Όμως, με μια τόσο αργή καύση και τόσο μικρή κατανάλωση, πρέπει να αποδεχτούμε ότι δε ζεσταινόμαστε κιόλας.... Τι θέλω να πω..

Ότι η τόσο αργή καύση δε σημαίνει ότι ζεταινόμαστε με αυτήν, αλλά αποδεικνύει ότι μπορούμε ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ να ρυθμίζουμε την απόδοση της εστίας αλάλογα με τις ανάγκες μας.

Δημήτρη... φιρί φιρί... θα με κάνεις να γκρεμίζω.....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #160822 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
εννοείτε Γιώργο οτι δεν μπορείς να ζεσταθείς !!ειχε μια δόση ειρωνείας η πρόταση μου για κάποιους που πουλάνε Πολωνικά ως Νορβηγικά τζάκια και μάλιστα οτι καίνε 1 κιλό ξύλο την ώρα ζεσταίνοντας 200 τ.μ .άρα εγω καίω 600 γραμμάρια και ζεσταίνω 200 τ.μ μαγαζί :P

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.063 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ