Σκούπα στάχτης

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #130400 από smg
Απαντήθηκε από smg στο θέμα Σκούπα στάχτης
Καλημέρα και από μένα. Εγώ πάντως πήρα από Μοσχάλη σκούπα στάχτης η οποία είναι και αναρρόφησης αλλά και εκτόνωσης αέρα. Την αγόρασα με 45€ τιμή ειδική για τους εγγεγραμμένους στο φόρουμ. Δίνουν έως 2 σκούπες με τιμή 45€ οπότε πήρα και μία για τον πατέρα μου που έχει λέβητα και τον καταβόλεψε! Έρχεται με δύο φίλτρα προστασίας του μοτέρ, οπότε ένα πλένεις και το άλλο χρησιμοποιείς. Αν χαλάσει βέβαια τα παιδιά έχουν ανταλλακτικά φίλτρα. Έχω την εντύπωση πως τα φίλτρα προσαρμόζονται και σε άλλες σκούπες διαμέτρου 29 εκατοστών. Είναι 800w , και πραγματικά είμαι πολύ ευχαριστημένη.

Συνημμένα:
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": carmen

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #130404 από filam
Απαντήθηκε από filam στο θέμα Σκούπα στάχτης
Εμείς πήραμε μια Karcher AD 3.200 . Ακριβούτσικη αλλά εγγυημένη! Αρκετά καλή και δυνατή σκούπα!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #130411 από sdancer75
Απαντήθηκε από sdancer75 στο θέμα Re:Re: Σκούπα στάχτης

filam έγραψε: Εμείς πήραμε μια Karcher AD 3.200 . Ακριβούτσικη αλλά εγγυημένη! Αρκετά καλή και δυνατή σκούπα!


Σιγα μη δωσω 140 ευρω στους γερμανους που και τις πορδες τους ακομη τις τυλιγουν με 5 αστερια. Ελεος παιδια τιποτε απο γερμανους απατεωνες.

1200w ειναι η ceneflame που πηρα απο το shop με 59 ευρω. Αψογη.


Για να δειτε ποιοι ειναι : Με νοθεια αυτοκινητο της χρονια το VW GOLF

www.fortunegreece.com/article/apati-iper...kinito-tis-chronias/

Sent from my AT300SE using Tapatalk

sdancer75
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": stergiosbik

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #130419 από kosi
Απαντήθηκε από kosi στο θέμα Σκούπα στάχτης

smg έγραψε: Καλημέρα και από μένα. Εγώ πάντως πήρα από Μοσχάλη σκούπα στάχτης η οποία είναι και αναρρόφησης αλλά και εκτόνωσης αέρα. Την αγόρασα με 45€ τιμή ειδική για τους εγγεγραμμένους στο φόρουμ. Δίνουν έως 2 σκούπες με τιμή 45€ οπότε πήρα και μία για τον πατέρα μου που έχει λέβητα και τον καταβόλεψε! Έρχεται με δύο φίλτρα προστασίας του μοτέρ, οπότε ένα πλένεις και το άλλο χρησιμοποιείς. Αν χαλάσει βέβαια τα παιδιά έχουν ανταλλακτικά φίλτρα. Έχω την εντύπωση πως τα φίλτρα προσαρμόζονται και σε άλλες σκούπες διαμέτρου 29 εκατοστών. Είναι 800w , και πραγματικά είμαι πολύ ευχαριστημένη.

την δουλευω 2 χρονια κ ειναι αψογη εχει και ενα φιλτρο εφεδρικο,καθαριζω καθε μερα την σομπα και μια φορα τον μηνα την σκουπα. :silly:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #130420 από kosi
Απαντήθηκε από kosi στο θέμα Re:Re: Σκούπα στάχτης

sdancer75 έγραψε:

filam έγραψε: Εμείς πήραμε μια Karcher AD 3.200 . Ακριβούτσικη αλλά εγγυημένη! Αρκετά καλή και δυνατή σκούπα!


Σιγα μη δωσω 140 ευρω στους γερμανους που και τις πορδες τους ακομη τις τυλιγουν με 5 αστερια. Ελεος παιδια τιποτε απο γερμανους απατεωνες.

1200w ειναι η ceneflame που πηρα απο το shop με 59 ευρω. Αψογη. στο κατω κατω ολες σταχτη ρουφάνε και εγω πανω απο 50 με 60 ευρω δεν θα εδινα. Αψογη. στο κατω κατω ολες σταχτη ρουφάνε και εγω πανω απο 50 με 60 ευρω δεν θα εδινα.


Για να δειτε ποιοι ειναι : Με νοθεια αυτοκινητο της χρονια το VW GOLF

www.fortunegreece.com/article/apati-iper...kinito-tis-chronias/

Sent from my AT300SE using Tapatalk

Last edit: 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν by kosi.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #130436 από douka77
Απαντήθηκε από douka77 στο θέμα Σκούπα στάχτης
Καλησπερα και απο εμενα,θα ηθελα να ρωτησω αν το κολπακι με το φανελακι γινεται σε σκουπα που εχει το σωληνα αναροφησης απο πανω στο καπακι και οχι στο πλαι,λογικα δεν πρεπει να γινεται.Εχω μια united 1200w (την εχω παρει απο το praktiker) που τραβαει καλα τις 2-3 πρwτες φορες μετα πεφτει η αποδοσηε της λογο φιλτρου η αν βρει κανενα καρβουνακι και σκαλωσει σωληνα (νομιζω ειναι αρκετα στενος)

ευχαριστω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.128 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ