Σκούπα στάχτης

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #90161 από george cc
Απαντήθηκε από george cc στο θέμα Σκούπα στάχτης
Πήρα μια σκούπα Dexter απο το Leroy Merlin, και ρωτησα για ανταλλακτικο φίλτρο και σακούλα και μου είπαν ότι δεν εχουν και θα φερουν σε ενα μηνα.Υποψιν οτι αυτή την σκουπα την πουλάνε 2 μηνες τωρα και δεν εχουν φροντήσει να προμηθευτουν ανταλλακτικά.Γνωρίζετε που μπορώ να βρώ φίλτρο και σακούλα για την Dexter 1200w;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #90163 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Σκούπα στάχτης
σακουλες πιθανον εκει που πουλανε για ηλεκτρικεςς σκουπες ...ακομα καλυτερα αν εχεις και κανα δειγμα

φιλτρο ομως γιατι? ...αν δεν τρυπισε καθαριζεται

αν εχεις παντως την υπομονη να ψαξεις στο νημα ...καπου προς την αρχη εχει αναφερθει καποιο καταστημα αθηνα


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #90218 από lakis21
Απαντήθηκε από lakis21 στο θέμα Σκούπα στάχτης
Καλημέρα σε όλους.
Εγώ έχω την σκούπα το lidl. Για 2 μήνες όλα ήταν άψογα, ολα τέλεια. Κάποια στιγμή κάηκε το μοτερ και έστειλα το καπακι πισώ. Μετά απο 15-20 μέρες μου έστειλαν μια καινούργια (καθυστερήσανε γιατι σε μερικές παρτιδές το φίλτρο ήταν λίγο ποιο κόντο και πέταγε την σκόνη στον αερά). Στην αντικατάσταση ξεχάσανε να μου αλλάξουν το φίλτρο και στείλαν το κοντό εδώ και 20-25 μέρες δεν έχουν τα σωστά φιλτρά να μου τα στείλουν οποτε συχαν πυκνα οι διαφορές πατέντες που κάνω απλα με γεμίζουν στάχτη...
Μέχρι να έρθουν τα φιλτρα... βλέπω καλοκαίρι...Μπορεί κάποιος να μου προτείνει, τελικά κάποια αλλή...
που να μην γεμίζει στάχτη το χώρο .. και να δουελεύει σωστά μετά το καθαρισμό του φιλτρου;
ή Παίζει να βρω αλλου φίλτρο;
Ευχαριστω πολύ όλους για το χρόνο σας!
Last edit: 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν by lakis21.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #92295 από sdancer75
Απαντήθηκε από sdancer75 στο θέμα Σκούπα στάχτης

george cc έγραψε: Πήρα μια σκούπα Dexter απο το Leroy Merlin, και ρωτησα για ανταλλακτικο φίλτρο και σακούλα και μου είπαν ότι δεν εχουν και θα φερουν σε ενα μηνα.Υποψιν οτι αυτή την σκουπα την πουλάνε 2 μηνες τωρα και δεν εχουν φροντήσει να προμηθευτουν ανταλλακτικά.Γνωρίζετε που μπορώ να βρώ φίλτρο και σακούλα για την Dexter 1200w;


Την είδα και εγώ από κοντά αυτή τη σκούπα και μου φάνηκε πιο ποιοτική απ΄ότι η Ceneflame που έχω, αλλά είναι και πιο ακριβή.

sdancer75

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #101525 από XAALAARAA
Απαντήθηκε από XAALAARAA στο θέμα Σκούπα στάχτης
ψάχνω να βρω το παρακάτω φιλτρο για την σκούπα wiltec η wiltec δεν το έχει εδώ και 6 μήνες στο site της μπορεί κάποιος να βοηθήσει??


θα με βόλευε και το παρακάτω

καλυμμα φιλτρου_1
καλυμμα φιλτρου_2
αλλά δεν το στέλνουν στην Ελλάδα ξέρει κανείς που μπορώ να βρω κάτι ανάλογο ?

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ
Last edit: 10 Χρόνια 10 Μήνες πριν by XAALAARAA.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #101529 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Σκούπα στάχτης

XAALAARAA έγραψε: ψάχνω να βρω το παρακάτω φιλτρο για την σκούπα wiltec η wiltec δεν το έχει εδώ και 6 μήνες στο site της μπορεί κάποιος να βοηθήσει??



θα με βόλευε και το παρακάτω

καλυμμα φιλτρου_1
καλυμμα φιλτρου_2
αλλά δεν το στέλνουν στην Ελλάδα ξέρει κανείς που μπορώ να βρω κάτι ανάλογο ?


Γιάννη μήπως να δώσεις κάπου να στο ράψουν... πολύ απλό μου φαίνεται.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.134 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ