Σκούπα στάχτης

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #38244 από Diplomatis
Απαντήθηκε από Diplomatis στο θέμα Απ: Σκούπα στάχτης
Δεν υπάρχει ebay APP ID ορισμένο στις ρυθμίσεις του Kunena

giabritsos έγραψε: Αυτο που εχει εμενα μου ειπαν οτι ειναι χαρτινο και δεν πλενεται.αυτο που γραφω στο τελος ειναι ιδιο φιλτρο αλλα απο αλλο υλικο.τωρα για την καποτα ξερω οτι καποιοι βαζουν προσθετα αλλα δεν ξερω αν κανει δουλεια


Sent from my iPhone using Tapatalk


Αν το φίλτρο είναι αυτό που έχει η σκούπα όταν την αγοράζεις είναι σίγουρα πλενόμενο (άλλωστε το λέει και το manual που έχει μέσα η σκούπα). Τώρα για το άλλο δε ξέρω αν πρέπει να μπει οπωσδήποτε ή το βάζεις μόνο αν θέλεις για να μη μπουκώνει εύκολα. Όσο γι το ανταλλακτικό φίλτρο που βρήκες σε Γερμανικό site, δες αν θέλεις κι αυτό που βρήκα εγώ στο ebay:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #38245 από Diplomatis
Απαντήθηκε από Diplomatis στο θέμα Απ: Σκούπα στάχτης

t123321 έγραψε: Παιδιά για σόμπα pellet για το σκούπισμα της στάχτης που δημιουργείται γύρω γύρω (όχι για το άδειασμα του δοχείου) κάνει απλή ηλεκτρική σκούπα ή χρειάζεται σκούπα στάχτης;


Νομίζω καλύτερα είναι να πάρεις μια σκούπα στάχτης. Έχει πολλές ανάλογα με τα χρήματα που θες να διαθέσεις. Δες και σε προηγούμενα post αλλά και στο internet αν ψάξεις θα βρεις πολλές.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #41767 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Απ: Σκούπα στάχτης
Τα Expert στην Καρδίτσα λένε ότι πουλάνε σκούπα στάχτης που ρουφάει και αναμμένα κάρβουνα. Ρώτησα τιμή και μου είπε να πάω από κει να τα βρούμε και μου το 'κλεισε χαχαχαχα! :lol:

Θα πάω να δω περί τίνος πρόκειται. Ωστόσο δεν έχω βρει καμία γύρω στα 50-60 ευρώ που να μαζεύει και ζεστή στάχτη. Έχω βάλει και την Einhell την 700άρα στο μάτι, κυρίως λόγω δοχείου 25 λίτρων και ροδακίων :P

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #41780 από laz37283
Απαντήθηκε από laz37283 στο θέμα Απ: Σκούπα στάχτης
Καλημερα.Εγω παντως παιδια χρησιμοποιω μια παλια κανονικη ηλεκτρικη σκουπα με χαρτινη σακουλα φιλτρο που δουλευει τελεια.Εννοειται οτι τραβαω τις σταχτες με σομπα κρυα.Και οταν γεμισει η σακουλα την αλλαζω.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #41784 από N1k0s
Απαντήθηκε από N1k0s στο θέμα Απ: Σκούπα στάχτης

laz37283 έγραψε: Καλημερα.Εγω παντως παιδια χρησιμοποιω μια παλια κανονικη ηλεκτρικη σκουπα με χαρτινη σακουλα φιλτρο που δουλευει τελεια.Εννοειται οτι τραβαω τις σταχτες με σομπα κρυα.Και οταν γεμισει η σακουλα την αλλαζω.

να προσέχεις πάντα , διότι μόνο ένας κόκκος αναμένου κάρβουνου φτάνει για να λαμπαδιάσει ...

To pellet με έσωσε
τα τριπλά τζάμια θα με σώσουν ;
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #41820 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Απ: Σκούπα στάχτης
Πειτε μου αν θελετε πιο ειναι το προβλημα στο να χρησιμοποιησεις κανονική σκουπα για τις σταχτες?
Περαν του προφανους την καφτρας το ποιο λυνεται αν καθαρισεις την αλλη μερα το πρωι?

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.118 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ