Ηydrowood 40 kw γνωμες.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #130068 από max
hydrowood 40 kw γνωμες. δημιουργήθηκε από max
Καλησπερα.
Θα ηθελα τη βοηθεια σας και τη γνωμη σας για τον συγκεριμενο λεβητα. Ειδικα αν καποιος ειναι κατοχος θα με βοηθουσε παρα πολυ επειδη σκεφτομαι να προβω σε αγορα την επομενη εβρομαδα στην εκθεση!!! Ειναι της camino design και ενω μου φαινεται πολυ καλος δεν εχω βρει καπου γνωμες και κριτικες.
Last edit: 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν by max.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #130082 από theoilia
Απαντήθηκε από theoilia στο θέμα hydrowood 40 kw γνωμες.
Κατά την γνώμη μου,είμαι κάτοχος μίας σόμπας πελλετ της caminodesing,τα προιόντα τους είναι καλά αλλά έχουν ένα θέμα με την ευκολία χρήσης για τον τελικό καταναλώτη.Αναφέρομαι στο πόσο εύκολα θα τον καθαρίζεις.Αφού θα τον δεις τον λέβητα όπως λες,βάλτους να σου δείξουν τα σημεία που θα πρέπει να καθαρίζεις στον λέβητα και κρίνε αν θα σου είναι εύκολο κάτι τέτοιο.Το μόνο που με προβληματίζει με τον λέβητα είναι πως οι διαδρομές καυσαερίων είναι οριζόντιες και από αυτά που έχω διαβάσει εδώ στο φόρουμ οι λέβητες στερεών καυσίμων πρέπει να έχουν κάθετες διαδρομές.Α!Και να ξέρεις ότι είναι κομματάκι δύσκολοι στην επικοινωνία μαζί τους μετά την αγορά.

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #130141 από max
Απαντήθηκε από max στο θέμα hydrowood 40 kw γνωμες.
Theoilia σ'ευχαριστω για τις κατευθυνσεις που μου δινεις!
Τον λεβητα τον εχω δει απο κοντα και νομιζω οτι σε αντιθεση με τη σομπα που αναφερεις δεν εχει καποιο προβλημα οσον αφορα την προσβαση σε ολα τα σημεια ακομη και στο πισω μερος των φλογαυλων.
Αυτο που λες ότι είναι κομματάκι δύσκολοι στην επικοινωνία μετά την αγορα τι εννοεις; Μηπως δεν δωσανε σημασια σε καποιο προβλημα που αντιμετωπισες; Σερωταω γιατι και αυτος ο τομεας ειναι εξισου σημαντικος για την επιλογη ενος μηχανηματος!!!

Αυτος ειναι ο λεβητας και τα χαρακτηριστικα του:




Συνημμένα:
Last edit: 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν by max. Αιτία: συμπληρωση στοιχειων

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #130145 από theoilia
Απαντήθηκε από theoilia στο θέμα hydrowood 40 kw γνωμες.
Εκτός από την τελευταία που με πήρε ένας τεχνικός μετά από 2 μέρες για να ζητησήσουμε το πρόβλημα που είχα όλες τις άλλες φορές που προσπάθησα να επικοινωνήσω μαζί τους δυσκολεύτηκα.Και από ότι έχω διαβάσει εδώ στο Energ και οι κάτοχοι λεβητών πέλλετ είχαν το ίδιο πρόβλημα.Ελπίζω να το έχουν διορθώση αυτό γιατί όπως σου είπα και νωρίτερα έχουν καλά προιόντα κατά την γνώμη μου.Στο after sales πάσχουν λίγο.Αλλά από αυτά που ακούω εδώ μέσα δεν είναι και οι μόνοι... :(

ΥΓ Σε τι τιμή είναι;

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Last edit: 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν by theoilia.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #130147 από max
Απαντήθηκε από max στο θέμα hydrowood 40 kw γνωμες.
Γυρω στις 2000Ε θα ειναι. Στην εκθεση που θα τα πουμε απο κοντα θα μαθω περισσοτερα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #130157 από max
Απαντήθηκε από max στο θέμα hydrowood 40 kw γνωμες.
Επισης μου ειπανε οτι μελλοντικα μπορει να μπει καυστηρας πελλετ (ανοιγοντας τρυπα στην κατω πορτα ή βαζοντας αλλη πορτα δεν ειμαι σιγουρος για τον τροπο). Αυτο δεν ξερω ποσο αποδοτικο θα ειναι. Γνωριζει κανεις ποσο αποδοτικη ειναι αυτη η μετατροπη;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.083 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ