Καταστήματα οχι online για διάφορα όργανα

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #116958 από Gdevil
Μιας και στο ιντερνετ δεν βάζω ούτε αριθμός κάρτας ούτε paypal κλπ κλπ για λόγους που έχουν να κάνουν με το στραβό μου το κεφάλι και το κάλιο γαϊδουρόδενε παρά γαϊδουρογύρευε θα παρακαλούσα αν κάποιος έχει κάνει αγορές από τηλέφωνο και είναι ευχαριστημένος με το όργανο που αγόρασε και την τιμή θα ήθελα μια βοήθεια για τα εξής
α) ανιχνευτή μονοξειδίου
β) φορητό όργανο μέτρησης θερμοκρασίας

Επίσης θέλω το εξής περίεργο
γ) όργανο για μέτρηση πίεσης (βασικά θέλω να ελένξω τι ελκυσμό έχει η καμινάδα μου με διάφορες ρυθμίσεις σε διάφορες φάσεις της καύσης)

Ευχαριστώ


Ειδικός δεν είμαι. Οτι γράφω είναι προσωπικές σκέψεις. Όποιος τις διαβάζει ας τις κρίνει πριν τις αποδεχτεί ή πριν τις απορρίψει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #116969 από dimlyk
νομιζω τα testo ειναι σχετικα οικονομικα
ενας αναλυτης καυσαεριων σου κανει για ολα ...εκτος ισως την θερμοκρασιας αν μιλας για lαser μετρηση
πιο φτηνη λυση μονο για τον ελκυσμο ειναι μαλλον ενα βακουομετρο αλλα πρεπει να ξερεις τι μετρας :)
πριν κανεις ομως μια τετοια κινηση θα προτεινα να πας σε σχετικα μαγαζια να δεις απο κοντα

για τις αγορες και μονο κι αν σε βολευει υπαρχουν και οι προπληρωμενες καρτες


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #118116 από Gdevil
Ίσως δεν έγραψα καλά αυτό που ψάχνω...
(γιατί κοίταξα τα testo και ζαλίστηκα από τις τιμές... :silly: )

Οπότε ας τα ξαναγράψω αλλιώς
Ενα πιστόλι χειρός θερμοκρασίας (που να μη το αγοράσω από e-bay ή παρόμοια online μαγαζιά) που μπορώ να βρώ?
(κατά προτίμηση θεσσαλονίκη)

Παρομοίως μπορώ να βρώ κάπου έναν ανιχνευτή CO?

Όσο για τον ελκυσμό.
Ψάχνω να βρώ πως στο καλό μπορώ να μετρήσω με κάποιο αισθητήριο τον ελκυσμό στην καμινάδα.
Όπως πχ με ένα θερμόμετρο μετράμε την θερμοκρασία υπάρχει κάτι που να μας μετράει τον ελκυσμό?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων


Ειδικός δεν είμαι. Οτι γράφω είναι προσωπικές σκέψεις. Όποιος τις διαβάζει ας τις κρίνει πριν τις αποδεχτεί ή πριν τις απορρίψει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #118138 από GeoTa
Κατεβαίνοντας τη δωδεκανήσου στο αριστερό χέρι απέναντι από το Α.Τ. Πλατείας Δημοκρατίας έχει ένα μαγαζί με διάφορα όργανα μέτρησης. Δοκίμασες εκεί;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #118163 από Gdevil
Βασικά είμαι Ξάνθη, αλλά θεσσαλονίκη κατεβαίνω που και που.
Οταν βρεθώ θα πάω από εκεί που λες.
thx


Ειδικός δεν είμαι. Οτι γράφω είναι προσωπικές σκέψεις. Όποιος τις διαβάζει ας τις κρίνει πριν τις αποδεχτεί ή πριν τις απορρίψει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #118178 από liakjim
Δεν καταλαβαίνω γιατί αποκλείεις το ebay.
Ο συνδιασμός paypal + prepaid + επιλογή πωλητή με άνω του 99% rating = FTW

Παρουσίαση εγκατάστασης τζακιού εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=57920&Itemid=384

Ορθός Τρόπος Δοκιμής Τύπων Μπρικέτας εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=58124&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.058 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ