Πόσο αέρα χρειάζεται ένα κιλό ξύλο για να καεί;

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #75782 από stoikon

dimlyk έγραψε: αν συνεχισετε με ρυθμισεις δεν θα ξαναενοχλησω ,,,αλλα εχω μια απορια με τους δυο σας

αν καταλαβα καλα διαφωνειτε συμφωνωντας ....γιατι προσεγγιζεται το ιδιο πραμα απο διαφορετικη σκοπια που κατα την αποψη μου καμμια δεν ειναι απολυτα σωστη ...μια και το κλινκερ δεν ειναι η μονη παραμετρος που μας ενδιαφερει

ναι ανανεωνετε παναγιωτη .... απλα τωρα συνηδητοποιησα οτι σαν νουμερο ειναι μεγαλο


Εκεί κολλάμε, γιατί εγώ λέω εξαλείφεται αυτό το μπαλάκι που τρίβετε, ο Παναγιώτης λέει θέλει πέλλετ πιστοποιημένο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #75784 από dimlyk
το λαθος του πανου ειναι οτι ,,,διορθωνει τα παντα με το πελλετ ... το δικο σου με καποια επιφυλαξη μια και δνε εχω παρακολουθησει ολη την κουβεντα σας ειναι οτι ,,,δεν εξαλειφεται παντα


και το δικο μου οτι εκανα ολες τις δοκιμες μαζι παναγιωτη και τωρα βαρεθηκα να ξαναβγαλω τον αερα εξω ...θα πρεπει ομως να το κανω τωρα που κατι καταφερα


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #75785 από DOOM_NX

stoikon έγραψε: Εκεί κολλάμε, γιατί εγώ λέω εξαλείφεται αυτό το μπαλάκι που τρίβετε, ο Παναγιώτης λέει θέλει πέλλετ πιστοποιημένο

Κολλάμε γιατί εσύ λες ότι τρίβεται και εγώ σου λέω για τις πέτρες που δεν τρίβονται... Εκεί δε σε σώνει ο αέρας...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #75788 από DOOM_NX

dimlyk έγραψε: και το δικο μου οτι εκανα ολες τις δοκιμες μαζι παναγιωτη και τωρα βαρεθηκα να ξαναβγαλω τον αερα εξω ...θα πρεπει ομως να το κανω τωρα που κατι καταφερα

Να σου πω... 10 m3/h είναι μόλις 5,89 cfm. Για ένα δωμάτιο 4 x 8 x 2,8 αυτό είναι γύρω στις 0,11 εναλλαγές αέρα... Δεν είναι τίποτα... 4 είναι το ελάχιστο...
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by DOOM_NX.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #75793 από Grecu_
Tα cfm τι μας ενδιαφερουν ρε αμερικανακι? :lol:
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by Grecu_.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #75795 από DOOM_NX

Grecu_ έγραψε: Tα cfm τι μας ενδιαφερουν ρε αμερικανακι? :lol:

Στα PC πάντα για CFM μιλάμε και μου είναι πιο οικείο... :P

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.076 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ