Πόσο αέρα χρειάζεται ένα κιλό ξύλο για να καεί;

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #75772 από DOOM_NX

stoikon έγραψε: Εγώ στη δικιά μου έχω 3 χιλιοστά στο λαμάκι και καίω αλφαγουντ με αχηρα. Παίζουν πολλά ρόλο για σωστή ρύθμιση

Άρα δεν έχουν καμία σχέση τα πέλλετ σας;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #75773 από DOOM_NX

dimlyk έγραψε: εμενα αλλη απορια μου δημιουργησες με τα 9μ3 που θελει για την καυση το καθε κιλο ...υπολογιζω οτι καθε μερα μου τρωει ολο τον αερα απ τον χωρο μου . ... :cheer:

Γιατί δεν ανανεώνεται; :P

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #75774 από stoikon

dimlyk έγραψε: η δωρα εβαλε τερμα κι εγω τον ελαχιστο κι εχω μονο λιγη σταχτη :) ...ετσι για να γινω κακος :P

εμενα αλλη απορια μου δημιουργησες με τα 9μ3 που θελει για την καυση το καθε κιλο ...υπολογιζω οτι καθε μερα μου τρωει ολο τον αερα απ τον χωρο μου . ... :cheer:


Πρέπει να πάρουμε και ζυγαριά τώρα για να ζυγίζουμε το αέρα. Δεν μας χέζεις ρε νταλάρα :lol: :lol: :lol:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #75777 από dimlyk
αν συνεχισετε με ρυθμισεις δεν θα ξαναενοχλησω ,,,αλλα εχω μια απορια με τους δυο σας

αν καταλαβα καλα διαφωνειτε συμφωνωντας ....γιατι προσεγγιζεται το ιδιο πραμα απο διαφορετικη σκοπια που κατα την αποψη μου καμμια δεν ειναι απολυτα σωστη ...μια και το κλινκερ δεν ειναι η μονη παραμετρος που μας ενδιαφερει

ναι ανανεωνετε παναγιωτη .... απλα τωρα συνηδητοποιησα οτι σαν νουμερο ειναι μεγαλο


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #75778 από DOOM_NX

stoikon έγραψε: Πρέπει να πάρουμε και ζυγαριά τώρα για να ζυγίζουμε το αέρα.

Θα είχε ενδιαφέρον αν μπορούσες να το κάνεις... :P

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #75780 από DOOM_NX

dimlyk έγραψε: αν συνεχισετε με ρυθμισεις δεν θα ξαναενοχλησω ,,,αλλα εχω μια απορια με τους δυο σας

αν καταλαβα καλα διαφωνειτε συμφωνωντας ....γιατι προσεγγιζεται το ιδιο πραμα απο διαφορετικη σκοπια που κατα την αποψη μου καμμια δεν ειναι απολυτα σωστη ...μια και το κλινκερ δεν ειναι η μονη παραμετρος που μας ενδιαφερει

ναι ανανεωνετε παναγιωτη .... απλα τωρα συνηδητοποιησα οτι σαν νουμερο ειναι μεγαλο

Aφού ζεσταίνει η σόμπα, όλα καλά... Αλλά μήπως σε συμφέρει να φέρνεις την εισαγωγή απ'έξω;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.080 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ