Πόσο αέρα χρειάζεται ένα κιλό ξύλο για να καεί;

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #75750 από dora-serres

dimlyk έγραψε:

dora-serres έγραψε: πάντως σ' εμενα με αερα στο τέρμα, οι κοτρώνες στο πιατάκι δεν άλλαξαν μέγεθος.
καλήσπέρα αγόρια.. :)


καλως την μασκωτ του φορουμ :cheer:
εσυ μου χρωστας μπεγλερακι κλινκερατο :P


θα σου πέσει κομματάκι βαρύ... :P

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #75754 από DOOM_NX
Τελικά stoikon, τι εξήγηση δίνεις για τη συμπεριφορά του Alfa στη σόμπα της Δώρας;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #75760 από stoikon

DOOM_NX έγραψε: Τελικά stoikon, τι εξήγηση δίνεις για τη συμπεριφορά του Alfa στη σόμπα της Δώρας;


Μη μου το θυμίζεις γιατί εκείνη την μέρα μου είχες σπάσει τα νεύρα. Δεν με άφηνες να την ρυθμίσω και στο τέλος τα παράτησα. Τώρα τη έγινε παρακάτω δεν ξέρω. Και τη θα κάνει αν πέσει σε κακή παρτίδα, πάλι δεν ξέρω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #75761 από DOOM_NX

stoikon έγραψε:

DOOM_NX έγραψε: Τελικά stoikon, τι εξήγηση δίνεις για τη συμπεριφορά του Alfa στη σόμπα της Δώρας;


Μη μου το θυμίζεις γιατί εκείνη την μέρα μου είχες σπάσει τα νεύρα. Δεν με άφηνες να την ρυθμίσω και στο τέλος τα παράτησα. Τώρα τη έγινε παρακάτω δεν ξέρω. Και τη θα κάνει αν πέσει σε κακή παρτίδα, πάλι δεν ξέρω.

Αφού σου λέει, τέρμα αέρα έβαλε...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #75768 από dimlyk
η δωρα εβαλε τερμα κι εγω τον ελαχιστο κι εχω μονο λιγη σταχτη :) ...ετσι για να γινω κακος :P

εμενα αλλη απορια μου δημιουργησες με τα 9μ3 που θελει για την καυση το καθε κιλο ...υπολογιζω οτι καθε μερα μου τρωει ολο τον αερα απ τον χωρο μου . ... :cheer:


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #75770 από stoikon

DOOM_NX έγραψε:

stoikon έγραψε:

DOOM_NX έγραψε: Τελικά stoikon, τι εξήγηση δίνεις για τη συμπεριφορά του Alfa στη σόμπα της Δώρας;


Μη μου το θυμίζεις γιατί εκείνη την μέρα μου είχες σπάσει τα νεύρα. Δεν με άφηνες να την ρυθμίσω και στο τέλος τα παράτησα. Τώρα τη έγινε παρακάτω δεν ξέρω. Και τη θα κάνει αν πέσει σε κακή παρτίδα, πάλι δεν ξέρω.

Αφού σου λέει, τέρμα αέρα έβαλε...


Εγώ στη δικιά μου έχω 3 χιλιοστά στο λαμάκι και καίω αλφαγουντ με αχηρα. Παίζουν πολλά ρόλο για σωστή ρύθμιση
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by stoikon.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.130 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ