Σήμερα είναι Κυριακή και μυρίζει ξύλο...

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #44513 από N1k0s
Πριν λίγη ώρα , μύρισε η γυναίκα μου μυρωδιά ξύλου μέσα στο σπίτι , και λέει μήπως έγινε κάτι με την σόμπα , τελικά όμως η μυρωδιά έρχεται από έξω , και μάλιστα πολύ πιο βαριά από άλλες φορές ...
φαίνεται ότι πολύς κόσμος την κυριακή δίνει την ευκαιρία στο τζάκι και στη σόμπα του να ζεστάνει το σπίτι του στη περιοχή της Καλαμαριάς

Μιλάμε για πολύ βαριά μυρωδιά , σίγουρα από ανοιχτά τζάκια και μη αποτελεσματική καύση ... Στο τέλος θα χρειαστούμε μάσκες ...

Όλες τις άλλες φορές δεν ενοχλήθηκα αφού είναι αρκετά ευχάριστη μυρωδιά , αλλά σήμερα ένιωσα ότι έβαλα το πρόσωπο μου στην εξάτμηση ...

To pellet με έσωσε
τα τριπλά τζάμια θα με σώσουν ;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #44529 από GeoTa
Δυο βδομαδες τωρα μυρίζει σε όλο το χωριο καμμένο ξυλο...

..παλιες καλές εποχές

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #44583 από mastoras
Σήμερα προς το παρών κυνηγάμε και σκοτώνουμε μύγες από το πρωί.

Και ως γνωστόν εάν δεν φύγουν οι μύγες, οι σόμπες δεν ανάβουν. :)

Και σύμφωνα με τις προβλέψεις......οι μύγες δεν έχουν σκοπό να φύγουν, οπότε αύριο πάω να πάρω καινούργιες μυγοσκοτώστρες. :lol:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #44588 από terisds
Χρυσές δουλειές κάνουν τα καταστήματα με τα ηλεκτρικά,τα στεγνωτηρια πήραν φωτιά,κανείς δεν μπορεί να απλώσει ρούχα έξω,γιατί μετά μυρίζουν.Εγω είμαι περικυκλωμένος από λέβητες ξύλου και ξυλοσομπες.Δράμα η κατάσταση.

ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ-ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!
Στράτος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #44604 από DOOM_NX
Έτσι πάνε αυτά. Τι νομίζετε; Όλοι υδρατμούς βγάζουν από την καμινάδα; :lol:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #55119 από Sp4wN
Σήμερα είναι Σάββατο ξέρω και τελευταία όποια επαρχιακή πόλη επισκέπτομαι έχει την κλασσική κάπνα του ξύλου . Έχει παραγίνει το κακό .Ξάνθη - Δράμα - Λάρισα - Βόλος και ποιός ξέρει πόσες άλλες στο κέντρο της πόλης έχουν από πάνω τους ένα σύννεφο καπνού και δημιουργείται με την υγρασία μια ατμόσφαιρα αποπνικτική .

Πού αλλού θα μας φτάσουν αυτοί οι πολιτικοί μας , ένας Θεός ξέρει ...

Στις μέρες μας έχουμε όλοι ίντερνετ και NOVA και δε Tablets Και κινητά 4ης γενιάς και αμάξια με GPS Και αεροπλάνα υπερσύγχρονα και καίμε ξύλα να ζεσταθούμε !!

Εννοείται δεν είναι καμιά κατηγορία αυτό που γράφω για τον κόσμο που προσπαθεί να επιβιώσει .
Μόνο αγανάκτιση για το πως μας έχουν καταντήσει .

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.083 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ