"Σημεία και τέρατα" εγκαταστατών, μαστόρων και καταναλωτών!!!

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #43874 από rivol

aithio έγραψε:

Χωρίς πλάκα τώρα πυρηνολέβητα στην Εκάλη ;

Αμέ...
Οταν ο άλλος έχει 250-300 τμ σπίτι και θέλει 5000 για να το ζεστάνει όπου και να είναι ψάχνει επιλογές..


Οι ποιο τσιγκούνηδες παιδιά είναι οι πλούσιοι σας μιλάω εκ πείρας, αν και είμαι σίγουρος ότι όσοι κινούνται στον χώρο το έχουν διαπιστώσει.

Πριν μερικά χρόνια ανακαίνιζα καποιες μεζονέτες μια επώνυμης οικογένειας στην Εκάλη, για περίπου ένα εξάμηνο βρισκόμουνα εκεί καθημερινά. Όποτε ερχόντουσαν οι ιδιοκτήτες τους κερνάγαμε καφέ από τα παιδιά του συνεργείου και ποτέ δεν έφεραν κάτι πάρα μόνο μια και μοναδική φορά μετά από βαφτίσια της κόρης τους, που έφεραν όλα τα περισσεύματα από το catering για να μην τα πετάξουν.

Τα συμπεράσματα δικά σας.

Αλέξης

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #43982 από nik16v
Ρε φίλε πως νομίζεις ότι έκαναν περιουσία;
Εσύ να τα δεις που με τα κεράσματα θα μείνεις μια ζωή να σε τρώει το αγιάζι της οικοδομής :P

Υ.Γ. Τον θυμάσαι το Βέγγο "Θα σε κάνω βασίλισσα" 3*12=36.......

Ρίξε μια ματιά
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by nik16v.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #44263 από μανολης
τι μου λες τωρα. αυτα δεν ειναι τιποτα εμενα μου εβαλε το κυκλοφορητη αναποδα τον συνδεσε στιν εισοδο τρατζικ

Το άσχημο με την θεωρία είναι πως σου λέει πως δουλεύει ένα σύστημα, όχι γιατί δεν δουλεύει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #44426 από DOOM_NX

μανολης έγραψε: τι μου λες τωρα. αυτα δεν ειναι τιποτα εμενα μου εβαλε το κυκλοφορητη αναποδα τον συνδεσε στιν εισοδο τρατζικ

Εντάξει... Τουλάχιστον σε σένα έβαλαν κυκλοφορητή! Σε μένα δεν έβαλαν και περίμεναν να ζεστάνουν τα καλοριφέρ! :silly:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #44455 από μανολης
και ελεγα τι δεν παει καλα αυριο θα ερθει να τιν δει εγω θα κανω τον ανηξερο να δουμε τι θα πει αφου ειχε και οδηγιεσ ΕΛΕΟΣ

Το άσχημο με την θεωρία είναι πως σου λέει πως δουλεύει ένα σύστημα, όχι γιατί δεν δουλεύει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #44456 από DOOM_NX

μανολης έγραψε: και ελεγα τι δεν παει καλα αυριο θα ερθει να τιν δει εγω θα κανω τον ανηξερο να δουμε τι θα πει αφου ειχε και οδηγιεσ ΕΛΕΟΣ

Μην πεις τίποτα. Άσε να δούμε σε πόση ώρα θα το βρει! :woohoo:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.096 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ