Πρόβλημα με κυκλοφορητή

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #41077 από ρογκος
παιδια εχω ενα προβλημα αν μπορει καποιος να βοηθησει.σε μια εγκατασταση δεν μου δουλευουν τα τελευταια 3 σωματα αερας στην εγκαταση δεν υπαρχει ο κυκλοφορητς ειναι ο dab VA55/180X υψος η εγκατασταση δεν περανει τα 2 μετρα και σε μηκος ειναι γυρω στα 20 ακουω ιδεες
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #41095 από aithio
Απαντήθηκε από aithio στο θέμα Απ: προβλημα κυκλοφορητη
Συνήθως ο κυκλοφορητής κολλάει αν έχει να λειτουργήσει πολύ καιρό.
Αν είναι αυτό το πρόβλημα τότε λύνοντας την μεγάλη μπροστινή κατσαβιδοβιδα με κρύα την εγκατάσταση (βγάζει λίγο νερό) βάζεις με ένα ίσιο κατσαβίδι και γυρνάς το μοτέρ στην φορά που δείχνει το βέλος για να ξεκωλήσει...
Καλύτερα όμως να φωνάξεις έναν υδραυλικό να το κάνει.
Αν το κάνεις μόνος σου δεν φέρω καμία ευθύνη.


Gregori
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by aithio.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #41106 από Τάκης
Απαντήθηκε από Τάκης στο θέμα Απ: προβλημα κυκλοφορητη

ρογκος έγραψε: παιδια εχω ενα προβλημα αν μπορει καποιος να βοηθησει.σε μια εγκατασταση δεν μου δουλευουν τα τελευταια 3 σωματα αερας στην εγκαταση δεν υπαρχει ο κυκλοφορητς ειναι ο dab VA55/180X υψος η εγκατασταση δεν περανει τα 2 μετρα και σε μηκος ειναι γυρω στα 20 ακουω ιδεες


Κάπου το κύκλωμα έχει φρακάρει από σκουριές και τέτοια και δεν αφήνει το νερό να κυκλοφορήσει. Ξεκινάς από το πρώτο κρύο σώμα αποσυνδέεις την επιστροφή και αφήνεις λίγο νερό να κυκλοφορήσει. Συνεχίζεις με το 2ο και αν χρειασθεί και το τρίτο. Αν σε κάποιο σώμα το νερό δεν βγαίνει το βγάζεις και το καθαρίζεις. Κάπως έτσι είχα αντιμετωπίσει παρόμοιο πρόβλημα σε σπίτι που είχε καιρό να δουλέψει η ΚΘ.

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #41121 από ρογκος
Απαντήθηκε από ρογκος στο θέμα Απ: προβλημα κυκλοφορητη
ο κυκλοφορητης ειναι καινουριος και ειμαι υδραυλικος αυτο μου συμβαινει πρωτη φορα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #41122 από ρογκος
Απαντήθηκε από ρογκος στο θέμα Απ: προβλημα κυκλοφορητη
το εκανα και αυτο οπως και εκλεισα τα πρωτα 3 σωματα μπας και δουλεψουν τα αλλα 3 αλλα τπτ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #41132 από Τάκης
Απαντήθηκε από Τάκης στο θέμα Απ: προβλημα κυκλοφορητη

ρογκος έγραψε: το εκανα και αυτο οπως και εκλεισα τα πρωτα 3 σωματα μπας και δουλεψουν τα αλλα 3 αλλα τπτ


Ποιό είναι το "αυτό"; Δεν είναι θέμα κυκλοφορητή, παρότι άσχετος επιμένω!!!

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by Τάκης.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.072 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ