Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
5 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 5 Χρόνια 2 Μήνες πριν #166605 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΑΝΩ Ο ΤΟΝΟΣ ΠΑΕΙ!!!!!!!!!!!!ΤΡΕΞΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Last edit: 5 Χρόνια 2 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 2 Μήνες πριν #166648 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Καλησπερα γνωστος μου εδω στη Λαμια δοκιμασε αυτο το πελλετ τις φωτο.ειναι Βουλγαρικο 5.4KW/Kg :woohoo: :woohoo: :woohoo: .4 ΕΥΡΩ το τσουβαλι και τα αποτελεσματα στις φωτο :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΠΗΡΕ 10 ΣΑΚΙΑ ΓΙΑ ΔΟΚΙΜΗ!!!!!ΠΕΙΡΑΞΕ ΚΑΙ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΑΕΡΑ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΚΑΥΣΑΕΡΙΩΝ :woohoo: :woohoo: ΤΙΠΟΤΑ :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: ΠΡΟΣΟΧΗ ΔΟΚΙΜΑΖΟΥΜΕ ΠΑΝΤΑ ΛΙΓΑ ΤΣΟΥΒΑΛΙΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΠΟΛΥ ΑΧΡΗΣΤΟ ΠΕΛΛΕΤ ΚΑΙ ΣΑΒΟΥΡΑ!!!!!!!!!!!!! ;) ;) ;) ;)






Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 5 Μήνες πριν #168491 από jnet
Παραδοσιακά σε αυτό το θέμα με την εναρξη της χρονιά ποστάρω ευχομενος να εχουμε ενα Χειμώνα χωρίς πολλά κρύα. Βεβαια φαίνεται οτι θα είναι ολο και πιο πιθανό να συμβαίνει αυτό με την αυξηση της θερμοκρασίας λογω της κλιματικής αλλαγής, ομως τελικά δεν είναι τόσο απλό μια και τα φαινόμενα γίνονται ολο και πιο εντονα και προς τις 2 πλευρες του θερμομετρου. Η κοινότητα του energ είναι σε θέση να βοηθάει με την συμμετοχή ολων οσων μπορούν να διαθέσουν αλληλέγυα τον χρόνο τους για να επιλυθούν προβλήματα, ενημερωθεί ο κόσμος για καλές τιμές σε καύσιμα και δούμε και κανούριες λύσεις και ιδέες που υπάρχουν και θα υπάρξουν.
Επιπλέον και σε ψυχολογικό και πρακτικό επίπεδο θα ήθελα να θίξω το θέμα τις προετοιμασίας για την προσαρμογή στην κλιματική αλλαγή. Ηδη εχω φτιάξει μία νέα ενοτητα στο περιβάλλον που εχει σχέση με αυτό.


Καλη συνέχεια σε ολους!

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 5 Μήνες πριν #170740 από jnet
Καλή νέα σεζόν να ευχηθώ σε όλους με οσο λιγότερα προβλήματα στα μηχανήματα σας,ζέστη και να προσέχετε ολοι με τους κινδύνους απο την Covid-19.

ΥΓ. Βαζω και ενα group του fb για εγκυρη ενημερωση γύρω από την Covid-19 στο οποίο είμαι διαχειριστής: www.facebook.com/groups/143255397000994

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 11 Μήνες πριν #173055 από stergiosbik
Σκέφτομαι να κλείσω τον λέβητα.
Ζήτημα είναι αν ανάβει 2 φορές το 24ωρο.
Από κατανάλωση είμαι αρκετά κάτω από 2 τόνους.
Δεν ξέρω ακριβώς πόσο.Θα πρέπει να μετρήσω τα τσουβαλια που περίσσεψαν.

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 11 Μήνες πριν #173056 από rofos
Κάπως έτσι είμαι και εγώ. Ανάβει 2 με 3 φορές την ημέρα  και η κατανάλωση είναι σκάρτη 1 σακί. Τον αφήνω δεν τον κλείνω ακόμα, όσο κρατήσει ο καιρός. 
Κατανάλωση μέχρι τώρα 3 τόνους.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.139 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ