Τηλεοπτική εκπομπή ΕΤ-3 "αληθινά σενάρια"

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #32264 από mastoras
χα χα χα :lol: .....όχι απλώς σε ξεπέταξαν γρήγορα, αλλά δεν σε άφησαν να κάνεις χικ !!!

Βρε τους αθεόφοβους......"μπορείτε να μας ξεναγήσετε λίγο στις εγκαταστάσεις σας" και με όρεξη περίμενα να δω την ξενάγηση, αλλά αυτή τέλειωσε πριν αρχίσει. :woohoo:

Και μείναμε με την όρεξη !!!! :lol:

egglezos αν και γράφεις καλά στο φακό, πιάσε την κάμερα να κάνεις εσυ για το energ.gr μια ξενάγηση στις εγκαταστάσεις σας, και σε εκείνο το ωραίο μηχάνημα υδροκοπής. ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #32287 από egglezos

mastoras έγραψε: egglezos αν και γράφεις καλά στο φακό, πιάσε την κάμερα να κάνεις εσυ για το energ.gr μια ξενάγηση στις εγκαταστάσεις σας, και σε εκείνο το ωραίο μηχάνημα υδροκοπής. ;)


:blush: :blush: :kiss: mastora...με πέθανες...

θα το κάνω...καλή η ιδέα σου...

το μηχάνημα που βλέπεις είναι cnc κεντρο κατεργασίας και εκεί πάνω δουλέυουμε τους καυστήρες μας...έρχονται ακατέργαστα μαντέμια και τα φέρνουμε εμείς στην τελική τους μορφή...σημειωτέον, για να βγεί ένας καυστήρας, περνάει συνολικά 4,5 ώρες στο κέντρο αυτό...

It would be possible to describe everything scientifically, but it would make no sense; it would be without meaning, as if you described a Beethoven symphony as a variation of wave pressure. - Albert Einstein

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #32319 από kakos

egglezos έγραψε: χτές βγάλανε και εμάς για λίγο στο δελτίο του ΑΝΤ1.

Μην με αρχίσετε τί είπα και τι δεν είπα γιατί ξέρετε ότι οι δημοσιογράφοι γράφουν 10 και παίζουν 1...

πείτε μου για τα ατημέλητα μαλλιά μου, τα γένια μου, κτλ...

την επιείκια σας...

(από 36:00 μέχρι 39:00)

www.antenna.gr/webtv/watch?cid=%2f_ac_fu_h_da_g9_q%3d


Χα καλό δεν σε περίμενα έτσι...για να είμαι ειλικρινής σε περίμενα ποιο,......Σαμαρά.... :woohoo:...καλό ε;; Πάντως εδώ που ρώτησα βενζινάδες αύριο θα έχουν αγοράσει μερικές ποσότητες πετρελαίου θέρμανσης με τιμή 1,4€. Αντε γεια...

ΚΑΒΑΛΑ - ΚΩΣΤΑΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #32344 από egglezos

kakos έγραψε: Χα καλό δεν σε περίμενα έτσι...για να είμαι ειλικρινής σε περίμενα ποιο,......Σαμαρά.... :woohoo:...καλό ε;; ...


δηλαδή πώς με περίμενες...μήπως κάπως έτσι...:


It would be possible to describe everything scientifically, but it would make no sense; it would be without meaning, as if you described a Beethoven symphony as a variation of wave pressure. - Albert Einstein
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #32367 από kakos

egglezos έγραψε:

kakos έγραψε: Χα καλό δεν σε περίμενα έτσι...για να είμαι ειλικρινής σε περίμενα ποιο,......Σαμαρά.... :woohoo:...καλό ε;; ...


δηλαδή πώς με περίμενες...μήπως κάπως έτσι...:


Οχι δά ίσως κάπως έτσι..



:lol: :lol:

Πλάκα κάνω χωρίς παρεξήγηση απλά σε νόμιζα μεγαλύτερο σε ηλικία

Αυτά :) :)

ΚΑΒΑΛΑ - ΚΩΣΤΑΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #32386 από jps
Το ίδιο ισχύει και από την πλευρά μου.
Περίμενα να δω ένα Νίκο Σαμαρά,δύο δεκαετίες μεγαλύτερο. :)

egglezos έγραψε: egglezos:

εσένα δεν σου κάνω thank you γιατί μου έριξες 20 χρόνια στην πλάτη...

Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by egglezos.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.100 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ