Τηλεοπτική εκπομπή ΕΤ-3 "αληθινά σενάρια"

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30737 από Nasikas
για τον περυσινό Γενάρη τα έχουμε ξαναπεί.
Είχαμε 86 ημέρες ΟΛΙΚΟ ΠΑΓΕΤΟ και ξεμείναμε και απο ύλη.
Μαυρο Χειμώνα περασα.(κρεμασαμε όντως την άγορά)


Φετος έχω την αίσθηση ότι θα γινει το αντίθετο. Μόνον το Νευροκόπι θα έχει διαθεσιμότητα πιστευω.


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": sta1

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30895 από foxsat
Μακραν η ΕΤ3 ειναι το καλυτερο καναλι στην Ελλαδα.Πολυ ωραια η εκπομπη.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30903 από stergiosbik

foxsat έγραψε: Μακραν η ΕΤ3 ειναι το καλυτερο καναλι στην Ελλαδα.Πολυ ωραια η εκπομπη.


+1000%

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30926 από Nasikas

foxsat έγραψε: Μακραν η ΕΤ3 ειναι το καλυτερο καναλι στην Ελλαδα.Πολυ ωραια η εκπομπη.

Περικοπές όμως. Κόψανε και το "ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ" πριν προλάβει να έλθει ...στου θκομ του χουριό..

Πάντως ευχαριστώ τον φίλο που βλέποντας την δυσκολία μου με τα ηλεκτρονικά, αφιέρωσε χρόνο να ανεβάσι και εκείνος το βίντεο
Υποχρεωμένος Χ_ _ _ _



Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30927 από valsam
Κυριε Νασικα πραγματικο διαμαντι οι εγκαταστασεις σας απο τα οσα εδειξε η εκπομπη αλλα μπορειτε να μου απαντησετε σε μερικα ερωτηματα εαν γινετε γιατι το πελλετ σας ειναι τοσο ακριβο σε σχεση με τα εισαγωμενα του τεστ που εχουν και καλυτερη αποδοση (π.χ golden nugget)?
Εαν υπολογισουμε τα μεταφορικα και το τελωνειο κ.τ.λ που επιβαρυνετε το ξενο το προιον σας ειναι πανακριβο για τα Ελληνικα δεδομενα,μην μου πειτε τα αυξημενα εργατικα γιατι στο βιντεο το λεει ξεκαθαρα οτι το εργοστασιο ειναι πληρες αυτοματοποιημενο και οτι εχετε ολο κι'ολο 20 υπαλληλους(η ταβερνα της γειτονιας μου εχει 22 παρ'ολο την κριση δηλ. περισσοτερους απο'σας),το λετε και το ξαναλετε λες και 20 θεσεις εργασιας ειναι τρομερο νουμερο,και μην μου πειτε για τους εξωτερικους συνεργατες που ειναι 20σαπλασιος ο αριθμος γιατι με αυτην την λογικη και'γω που αγοραζω ενα κινεζικο τηλεκοντρολ μπορω να ισχυρισθω οτι συντηρω 1000 κινεζους που δουλευουν εκει!
Το εργοστασιο εγινε με ιδια κεφαλαια η ηταν επιδοτουμενο και αν να σε τι ποσοστο,αν ειναι με ιδια κεφαλαια τοτε να σας δικαιολογισω στην ακριβη τιμη του πελλετ γιατι καπως θα θελετε να βγειτε και σεις σαν επειχηρηματιας ,αφου δεν μπορω να σας δικαιολογισω για το ακριβεια του προιοντος σας λογο αυξημενων εργατικων μιας και ειναι ελαχιστα,ουτε λογο μεταφορικων οπως εγραψα νωριτερα!
Στο τελευταιο καματι του βιντεο εκει που αναφερετε για το φπα και το thats why του ξενου και το γι'αυτο πηγατε εκει που πηγατε,πιστευετε πραγματικα οτι εαν επεφτε το φπα του πελλετ στο 13% θα εφτανε ποτε αυτην την μειωση στον πελατη?
Αν μου πειτε οτι εσεις πουλατε φθηνα αλλα οι εμποροι ανεβαζουν τις τιμες τοτε θα σας πω μπραβο και θα σας ζητησω και συγνωμη για τον τονο των γραφωμενων μου αλλα απ'την αλλη θα σας ζητουσα αν ισχυει αυτη η περιπτωση να τους ξεμπροστιασετε!
Φτανει πια εφτασε ο κομπος στο χτενη δεν αντεχουμε αλλο την κοροιδια,τουλαχιστον να καταλαβουμε ποιος μας κοροιδευει!
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by valsam.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #31193 από tasis
παρά πολύ καλή εκπομπή αλλά και το εργοστάσιο της alfa wood καταπληκτικό μακάρι κάποια στιγμή να ανοίξει ένα και προς τη νότια Ελλάδα για να αγοράζουμε και εμείς οι νότιοι πιο φθηνά γιατι έχει καταντήσει τα μεταφορικά να είναι πιο ακριβά από το πελλετ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.073 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ