Τηλεοπτική εκπομπή ΕΤ-3 "αληθινά σενάρια"

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #29570 από mastoras
Οικονομικές λύσεις θέρμανσης - 04/10/2012
2ο μέρος.


Δείτε ολόκληρο το βίντεο από την γνωστή τηλεοπτική εκμπομπή "Αληθινά Σενάρια" αφιερωμένη στο το ξύλο και στο πέλλετ.

ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #29571 από γιαννης-δραμα

mastoras έγραψε: Οικονομικές λύσεις θέρμανσης - 04/10/2012
2ο μέρος.


Δείτε ολόκληρο το βίντεο από την γνωστή τηλεοπτική εκμπομπή "Αληθινά Σενάρια" αφιερωμένη στο το ξύλο και στο πέλλετ.

ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ

Μολις τωρα ειδα και τα δυο μερη της εκπομπης πραγματικα πολυ χρησιμη και κατατοπιστικη οποιος δεν την ειδε πρεπει να την δει!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #29602 από stergiosbik
"That's why"!!!
Μπραβο Κωστα!!!!!! :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #29655 από nivosgr
Χωρίς καμία διάθεση να ευλογούμε τα γένια μας αυτό είναι το κείμενο που φτιάξαμε με τον Κώστα στο πόρταλ Ηλεκτρονική Αυτοδιοίκηση ( το οποίο από τη Δευτέρα μετονομάστηκε σε airetos.gr).

Το κείμενο αυτό πρωτοδημοσιευθηκε τον Ιούνιο του 2011 διαβάστηκε πολύ, αντιγράφηκε από δεκάδες άλλα πορταλ και blogs και γνωστά ενημερωτικά sites, στάλθηκε σε εκατοντάδες πολιτικούς, δημάρχους, προσωπικότητες και αποτέλεσε "διαβατήριο" όπως ο Κώστας έχει πει προκειμένου να διεκδικήσει τη συμμετοχή του σε τηλεοπτικές εκπομπές για την προβολή του πελλετ

Το κείμενο αυτό το ανάρτησα ξανά στην καινούργια μου προσπάθεια, γιατί μπορεί το πελλετ να έχει κερδίσει τη νομιμοποίηση του και στα αστικά κέντρα, αλλά παραμένει επίκαιρο σε πολλά του σημεία.

Να ευχηθώ στον Κώστα να συνεχίσει με την ίδια όρεξη να παλεύει για τα πιστεύω του

Δείτε το εδω www.airetos.gr/default.aspx?pageid=4400
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by nivosgr.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Nasikas

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #29674 από filosofos
Βρε φιλος mastora,τι γινεται εδω?ανεβαζω εγω το βιντεο στο topic της θερμομονωσης και μετα απο λιγη ωρα αφου το διαβασες το ανεβασες σαν καινουργιο θεμα?ειναι δυναμον?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #29716 από mastoras

filosofos έγραψε: Βρε φιλος mastora,τι γινεται εδω?ανεβαζω εγω το βιντεο στο topic της θερμομονωσης και μετα απο λιγη ωρα αφου το διαβασες το ανεβασες σαν καινουργιο θεμα?ειναι δυναμον?


Τι είναι αυτό που σε κάνει να πιστεύεις ότι εγώ και όλοι οι άλλοι, πατήσαμε να δούμε τι είναι αυτό το link που έδωσες :lol:

www.ert.gr/webtv/et3/item/7621-Oikonomik...10-2012#.UG7WN65yh30
Για οσους δεν το ειδαν,αξιζει να το δειτε ειναι το δευτερο μερος.Στην θερμομονωση λεει οτι χρεωνουν 50 ευρω το μετρο υλικα και εργασια και στελνουν τον κοσμο στο εξοικονομω.δεν ριχνουν λιγο τις τιμες να το κανουν και οι αλλοι που δεν μπορουν να αξιοποιησουν το προγραμμα αυτο της τραπεζας.Εμενα μου την περασε ο μαστορας με 35 ευρω(ολα τα υλικα και εργασια) και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος.Οποιος ενδιαφερεται να μου στειλει μαιλ να σας φερω σε επαφη

Εαν θέλεις να έχεις την αποκλειστικότητα μιας νέας είδησης :P , θέματος, βίντεο, να το δημοσιοποιήσεις πιο σωστά Πχ σε νέο θέμα, όπως και πλήρη περιγραφή του θέματος η της είδησης. Το "για όσους δεν το είδαν, να το δείτε" ......ελάχιστοι θα κάνουν τον κόπο.
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by mastoras.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.081 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ