Τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #97675 από michalisgr
Απαντήθηκε από michalisgr στο θέμα Τιμές pellet
βλεπεις ομως MEGA pellet ποια η διαφορα μας ετσι;; Μεγαλε πωλητη των πελλετ... Εγω δεν επιτιθομαι προσωπικα σε ΚΑΝΕΝΑΝ εδω μεσα.. οπως π.χ. κανεις εσυ... οπως π.χ. εκανε ο γκουντελιας σε προηγουμενο μηνυμα του.. Αυτο και μονο κανει τη διαφορα και αυτο κανει και τον ποιο ασχετο εδω μεσα να κοροιδευει και να γελαει με τα μυαλα που εχουν ΚΑΠΟΙΟΙ εμποροι εδω μεσα στο φορουμ! Δυστυχως!!

Οσο για τη ταμπλετα αν και ειναι τελειως ασχεστο με το θεμα που συζηταμε οπως τελειως ασχετο ηταν και το σχολειο αυτου που το ανεφερε πωληθηκε! Σε τιμη που επρεπε να πωληθει. Μηπως θελεις να σου πω ποιος το αγορασε και ποσο;; :silly: :woohoo:

Πως καρφωνωνται ομως καποια ατομα username που εχουν κανει διπλη εγγραφη ε;; Υποστηριζοντας τους εμπορους;; που θα παει.. σταδιακα θα σας ξεσκεπασουμε ΕΝΑΝ ΕΝΑΝ!!..

dymlink;;;; Η Λεξη ΚΑΡΤΕΛ σου ειναι γνωστη;;;

aa by the way mega PELLET Αν ειχα τη δυνατοτητα θα αγοραζα πελλετ και απο το Ebay και θα το πουλουσα στη τιμη που πρεπει να πωλειται..χωρις να κανω αρπαχτες!!

κατσε να μπω τωρα με το αλλο μου Username και να υποστηριξω αυτο το σχολιο μου..
Last edit: 11 Χρόνια 1 Μήνας πριν by michalisgr.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #97677 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Τιμές pellet

michalisgr έγραψε: Εγω δεν επιτιθομαι προσωπικα σε ΚΑΝΕΝΑΝ εδω μεσα..


Ναι, δεν επιτίθεσαι προσωπικά. Πετάς τα σκ@@@ στον ανεμιστήρα και όποιον πάρει ο χάρος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #97679 από scouter
Απαντήθηκε από scouter στο θέμα Τιμές pellet

michalisgr έγραψε: βλεπεις ομως MEGA pellet ποια η διαφορα μας ετσι;; Μεγαλε πωλητη των πελλετ... Εγω δεν επιτιθομαι προσωπικα σε ΚΑΝΕΝΑΝ εδω μεσα.. οπως π.χ. κανεις εσυ... οπως π.χ. εκανε ο γκουντελιας σε προηγουμενο μηνυμα του.. Αυτο και μονο κανει τη διαφορα και αυτο κανει και τον ποιο ασχετο εδω μεσα να κοροιδευει και να γελαει με τα μυαλα που εχουν ΚΑΠΟΙΟΙ εμποροι εδω μεσα στο φορουμ! Δυστυχως!!

Οσο για τη ταμπλετα αν και ειναι τελειως ασχεστο με το θεμα που συζηταμε οπως τελειως ασχετο ηταν και το σχολειο αυτου που το ανεφερε πωληθηκε! Σε τιμη που επρεπε να πωληθει. Μηπως θελεις να σου πω ποιος το αγορασε και ποσο;; :silly: :woohoo:

Πως καρφωνωνται ομως καποια ατομα username που εχουν κανει διπλη εγγραφη ε;; Υποστηριζοντας τους εμπορους;; που θα παει.. σταδιακα θα σας ξεσκεπασουμε ΕΝΑΝ ΕΝΑΝ!!..

dymlink;;;; Η Λεξη ΚΑΡΤΕΛ σου ειναι γνωστη;;;

aa by the way mega PELLET Αν ειχα τη δυνατοτητα θα αγοραζα πελλετ και απο το Ebay και θα το πουλουσα στη τιμη που πρεπει να πωλειται..χωρις να κανω αρπαχτες!!


εσύ είπες !!!!

αλλά 25,4 τρις $ gross value σε OTC και άλλα περίπου 50 τρις $ notional σε exchange traded futures και options. Η έκθεση μέσω exchanges γίνεται cleared κάθε μέρα με mark-to-market και margining ενώ πολλά OTC παράγωγα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #97682 από mega pellet
Απαντήθηκε από mega pellet στο θέμα Τιμές pellet

michalisgr έγραψε: βλεπεις ομως MEGA pellet ποια η διαφορα μας ετσι;; Μεγαλε πωλητη των πελλετ... Εγω δεν επιτιθομαι προσωπικα σε ΚΑΝΕΝΑΝ εδω μεσα.. οπως π.χ. κανεις εσυ... οπως π.χ. εκανε ο γκουντελιας σε προηγουμενο μηνυμα του.. Αυτο και μονο κανει τη διαφορα και αυτο κανει και τον ποιο ασχετο εδω μεσα να κοροιδευει και να γελαει με τα μυαλα που εχουν ΚΑΠΟΙΟΙ εμποροι εδω μεσα στο φορουμ! Δυστυχως!!

Οσο για τη ταμπλετα αν και ειναι τελειως ασχεστο με το θεμα που συζηταμε οπως τελειως ασχετο ηταν και το σχολειο αυτου που το ανεφερε πωληθηκε! Σε τιμη που επρεπε να πωληθει. Μηπως θελεις να σου πω ποιος το αγορασε και ποσο;; :silly: :woohoo:

Πως καρφωνωνται ομως καποια ατομα username που εχουν κανει διπλη εγγραφη ε;; Υποστηριζοντας τους εμπορους;; που θα παει.. σταδιακα θα σας ξεσκεπασουμε ΕΝΑΝ ΕΝΑΝ!!..

dymlink;;;; Η Λεξη ΚΑΡΤΕΛ σου ειναι γνωστη;;;

aa by the way mega PELLET Αν ειχα τη δυνατοτητα θα αγοραζα πελλετ και απο το Ebay και θα το πουλουσα στη τιμη που πρεπει να πωλειται..χωρις να κανω αρπαχτες!!

κατσε να μπω τωρα με το αλλο μου Username και να υποστηριξω αυτο το σχολιο μου..


Ολοι εχουμε αναγκη όλους.
Ολη σου η παρουσια είναι άκρως αντιεπαγγελματικη.
Εισαιεδω μεσα για να ψαρευεις πελατες και να τους πουλας σκουπες και οτι αλλο βρεις κοψοχρονιας σε οποιοδηποτε eshop.
Καλα κάνεις.
Αλλα χανεις πελάτες απο την κυρια δουλεια σου.
Οι προσφορα που κανουν καποιοι εμποροι στα μελη οντως ειναι προσφορα απο κει και περα τι λες εσυ....
Επισημα προσφορα δεν εχω κανει στο φορουμ και δεν θα κανω.
Μην στενοχωριεσαι δεν θα αγγιξουμε το μεριδιο σου.
Και δεν επιτεθηκα προσωπικα σε κανεναν αλλα δεν θα αφησω κανεναν τυχαιο να θιξει την υποληψη μου πρωτα σαν ατομο και μετα σαν επιχειρηση.Θα απαντησω προσωπικα σε αυτον που μιλαει για μενα και χωρις να αναφερει το ονομα μου.
Όσο για το ΄΄Μεγαλε πωλητη των πελλετ΄΄ (αστειουλη μου εσυ)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #97685 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Τιμές pellet
οχι μιχαλη ...δεν ξερω απο καρτελ κλπ ανωτατες επιστημες
ενας γενικα ασχετος πλην φιλομαθης παρατηρητης της ζωης ειμαι

γι αυτο μου δημιουργοιυνται αποριες οπως πχ,,,ελληνες παραγωγοι και εν δυναμει εξαγωγεις πελλετ που κατα τα γραφομενα καποιων πουλουσαν το πελλετ σε ελληνες εμπορους αντι 170-180 , στην ιδια τιμη παζαρευαν ιταλους κλπ ξενους εμπορους ? την στιγμη μαλιστα που ακομα και τα αυστριακα εχουν χαμηλοτερες εργοστασιακες τιμες ?

η μηπως το ευρω στην ελλαδα εχει ηδη υποτιμηθει κι εμεις δεν εχουμε παρει χαμπαρι ???!!!


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #97686 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Τιμές pellet
κυριε μεγα πελλετ

"Οι προσφορα που κανουν καποιοι εμποροι στα μελη οντως ειναι προσφορα απο κει και περα τι λες εσυ...."

η προσφορα που κανει ο οποιοσδηποτε προς τον οιονδηποτε εξ ορισμου ειναι προσφορα
καλη η κακη εγκειται μονο στην κριση του καθε πελατη να κρινει
οποτε την οποιαδηποτε προσπαθεια προκαταληψης της κρισης του μονο αθεμιτη μπορω να την χαρακτηρισω

τετοια αγαστη συμπνοια εμπορων παντως στην ελευθερη αγορα μας ειναι οντως αξιοθαυμαστη !!!


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": mega pellet

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.513 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ