Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #64839 από joe125
Απαντήθηκε από joe125 στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!

xrysafis72 έγραψε:

kiko73 έγραψε:

xrysafis72 έγραψε:

kiko73 έγραψε: Σου ευχομαι να πανε ολα καλα με την πρεσα για να απαλλαγεις απο τα τσακαλια...!!! ;)

ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΣΕ ? ΕΓΩ ΑΠΟ ΔΡΑΜΑ ,ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΗΣ ΣΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ.

Εγω μενω στη Λαρισα.Αφου εισαι και αγροτης θα εχεις και αφθονη πρωτη υλη για να κανεις δοκιμες
Γραφε καλυτερα με μικρα γραμματα γιατι θα σου την πουν εδω... ;)

ναι μας πιάσανε..........joe 25 πως τον βλέπεις τον πινακα τις κινέζας

ένας απλός αυτοματισμός Υ-Δ είναι
προσοχή όταν τον ανοίγει στην πόρτα στα όργανα που είναι ακάλυπτες οι βίδες γιατί έχει κανονική τάση
σε ένα γνωστό μου που έχει άλλη κινέζα και έχει και κινέζικο αυτοματισμό μια χαρά δουλεύει εδώ και 3 χρόνια που την έχει
εκεί που θα την σύνδεσής πόσα Α έχεις και αν ξέρεις διατομές από καλώδια που έχει ο πίνακας που θα την σύνδεσής

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #64854 από xrysafis72
Απαντήθηκε από xrysafis72 στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!

joe125 έγραψε:

xrysafis72 έγραψε:

kiko73 έγραψε:

xrysafis72 έγραψε:

kiko73 έγραψε: Σου ευχομαι να πανε ολα καλα με την πρεσα για να απαλλαγεις απο τα τσακαλια...!!! ;)

ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΣΕ ? ΕΓΩ ΑΠΟ ΔΡΑΜΑ ,ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΗΣ ΣΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ.

Εγω μενω στη Λαρισα.Αφου εισαι και αγροτης θα εχεις και αφθονη πρωτη υλη για να κανεις δοκιμες
Γραφε καλυτερα με μικρα γραμματα γιατι θα σου την πουν εδω... ;)

ναι μας πιάσανε..........joe 25 πως τον βλέπεις τον πινακα τις κινέζας

ένας απλός αυτοματισμός Υ-Δ είναι
προσοχή όταν τον ανοίγει στην πόρτα στα όργανα που είναι ακάλυπτες οι βίδες γιατί έχει κανονική τάση
σε ένα γνωστό μου που έχει άλλη κινέζα και έχει και κινέζικο αυτοματισμό μια χαρά δουλεύει εδώ και 3 χρόνια που την έχει
εκεί που θα την σύνδεσής πόσα Α έχεις και αν ξέρεις διατομές από καλώδια που έχει ο πίνακας που θα την σύνδεσής

μια εικονα 1000 λεξης!!!!

ΑΓΡΟΤΗ-ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΗΣ ΖΩΤΡΟΦΩΝ ΚΑΙ ΠΕΛΛΕΤΟΦΤΙΑΧΤΗΣ.ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΕ "ΜΕΙΩΝΕΙ"ΑΠΛΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!

Συνημμένο αρχείο:
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #64888 από joe125
Απαντήθηκε από joe125 στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!
τι παροχή είναι? 3*40?η ασφάλεια η τριπολίκη μες στον κύκλο πόσα Α είναι?
προσοχή στην φορά τον ρεύμα τον να μην αρχίσει να γυρνάει ανάποδα αλλά από εκεί που δείχνει το βελάκι


για εμένα πάρε ένα ηλεκτρολόγο και τράβα ξεχωριστή γραμμή από την αρχική ασφάλεια και να μην είναι το ρελέ διαφυγής επάνω'' στο μοτέρ γιατί θα του φας το όριο ζωής του και θα σου πέφτει στην αλλαγή από αστέρα σε τρίγωνο λόγο αυξομείωσης έντασης
και να βάλετε στον καινούργιο πίνακα της πρέσας επιπλέον γείωση με ακόντιο γείωσης να είσαι κομπλέ

και ξέχασα οι ασφάλεια επάνω δεν πιστεύω να γραφή class B?
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by joe125.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #64894 από doym
Απαντήθηκε από doym στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!
ρε παιδια το τ18 στον ferroli τι ειναι

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #64901 από xrysafis72
Απαντήθηκε από xrysafis72 στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!

joe125 έγραψε: τι παροχή είναι? 3*40?η ασφάλεια η τριπολίκη μες στον κύκλο πόσα Α είναι?
προσοχή στην φορά τον ρεύμα τον να μην αρχίσει να γυρνάει ανάποδα αλλά από εκεί που δείχνει το βελάκι


για εμένα πάρε ένα ηλεκτρολόγο και τράβα ξεχωριστή γραμμή από την αρχική ασφάλεια και να μην είναι το ρελέ διαφυγής επάνω'' στο μοτέρ γιατί θα του φας το όριο ζωής του και θα σου πέφτει στην αλλαγή από αστέρα σε τρίγωνο λόγο αυξομείωσης έντασης
και να βάλετε στον καινούργιο πίνακα της πρέσας επιπλέον γείωση με ακόντιο γείωσης να είσαι κομπλέ

και ξέχασα οι ασφάλεια επάνω δεν πιστεύω να γραφή class B?

αν δεν κανω λαθος ειναι 24 η παροχη ισχυος..ναι 3*40 η γενικες.και η τριπολικη μεσα στον κυκλο.ειναι hager mw325 c25 400v,λογικα ειναι 25αρες.και απο αυτες της ασφαλιες της 25αρε πανε σε εναν πρασμαν στο υποστεγο που θα βαλω την πρεσσα,ετσι ειχα κανει απο κατασκευης την εγκατασταση γιατι ειχα σκοπο να παρω τορνο και συρματοκοληση 3φασικια

ΑΓΡΟΤΗ-ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΗΣ ΖΩΤΡΟΦΩΝ ΚΑΙ ΠΕΛΛΕΤΟΦΤΙΑΧΤΗΣ.ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΕ "ΜΕΙΩΝΕΙ"ΑΠΛΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!

Συνημμένο αρχείο:
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by xrysafis72. Αιτία: λαθος εγραφο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #64914 από joe125
Απαντήθηκε από joe125 στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!
το πράσμαν μπορείς να το βγάλεις φώτο?
η 25αρά αρκεί,αν θυμάμαι καλά το θερμικό στο μοτέρ είναι ρυθμισμένο στα 21Α,θα δεις και το τ αμπελάκι του μοτέρ πόσα αμπέρ γράφει
η σύνδεση σου προτείνω να γίνει με βιομηχανικό καλώδιο,το γκρί που οι αγωγοί είναι αριθμημένοι η με ΝΥΥ
4*6 mm2 η 5*6 mm2

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.240 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ