Τιμές ξύλου

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #99519 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Τιμές ξύλου
Ουτε για ανεκδοτο λεγαμε οτι θα φτασουμε εδω που ειμαστε και φτασαμε.Γιατι να μην γυρισουμε παλι πισω σιγα σιγα λεω εγω.Αν θυμασαι καλα προ κρισης 70 ευρω ο τονος ειχαν τα ξυλα φιλε

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #99523 από valsam
Απαντήθηκε από valsam στο θέμα Τιμές ξύλου
Καλα φοβερος ο τυπος στο θεμα "καταχωρησε την τιμη που βρηκες" με το 95 ευρω το κυβικο ξυλα Ξηραντηρίου Οξυά & Δρυς 50-50%,δηλ. 400-430 κιλα ξυλα 95ευρω και 200φευγα ο τονος,τον εχω και στην γειτονια μου και εχει απο περυσι μια δυοροφη ταμπελα διαφημιση 95 ευρω το κυβικο τα ξυλα,οποτε περναω με το αυτοκινητο και την βλεπω πραγματικα γελαω,ειναι δυνατον να αγοραζει ο κοσμος σε αυτη την τιμη?
Και ομως πρεπει,για να΄ξαναστοκαρε και να εβαλε και αγγελια μαλλον πουλησε και γλυκαθηκε!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #99524 από valsam
Απαντήθηκε από valsam στο θέμα Τιμές ξύλου

erimitis έγραψε: Ουτε για ανεκδοτο λεγαμε οτι θα φτασουμε εδω που ειμαστε και φτασαμε.Γιατι να μην γυρισουμε παλι πισω σιγα σιγα λεω εγω.Αν θυμασαι καλα προ κρισης 70 ευρω ο τονος ειχαν τα ξυλα φιλε

Φιλε τα τελευταια 5-6 χρονια απ οσο θυμαμαι δεν αγορασα ποτε κατω απο 100,ενταξει αγοραζα 2 τονακια μαξ για να καιω στο ανοιχτου τυπου τζακι και δεν την εψαχνα καθολου(ουτε ζυγιζα ουτε καν ρωτουσα ποσο εκανε ο τονος),αλλα απ' οτι θυμαμαι το 2008 η το 2009 πρεπει να αγορασα 90-95 ευρω!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #99595 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Τιμές ξύλου
50 ευρώ το κυβικό στην μάντρα μετά την θέρμη προς Πολύγυρο, και πριν τον grand μασούτη.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #99614 από GeoTa
Απαντήθηκε από GeoTa στο θέμα Απ: Τιμές ξύλου
Δημήτρη η τιμή περιλαμβάνει παράδοση; Αν ναι μέχρι που παραδίδει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #99622 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Απ: Τιμές ξύλου
Η τιμη περιλαμβανει να ερθει το φορτηγο εξω απο την πορτα σου.Ξεφωρτωμα αναλαμβανεις εσυ με κλαρκ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.356 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ