Επισημάνσεις στους συντονιστές

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #86187 από terisds
Απαντήθηκε από terisds στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές

Fokion έγραψε:

terisds έγραψε: ,και δεν με ενδιαφερει κιολας,


αυτο ειναι μαλλον αστοχο.....

αλλιως δεν θα εισασταν πισω εδω και χαιρομαι γι αυτο πραγματικά.

απο κει και περα στο θεμα με τους τεμπεληδες υπηρξε αν θυμαστε μια ετοιμολογική διαφορά που αλλαζε τελειως το νοημα...

αλλα μη το ξανα ανοιγουμε ΚΑΙ αυτο το θεμα.

Πραγματικά χαιρομαι που επιστρεψατε αν και απο οτι καταλαβαινω ισως ποτε να μη φυγατε...

Σας διαβαζα,αν και χωρις συνδεση χανεις την ρεγουλα,θελησα πολλες φορες να γραψω γιατι εβλεπα πραγματα που δεν μου αρεσαν,αλλα λεω αστα να τα βρουνε.πραγματικα το φορουμ, και μερικους που εχουμε μιλησει μαζι, τους αγαπω και τους εκτιμω,ασχετα εαν δεν τους ξερω προσωπικα.

ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ-ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!
Στράτος.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Fokion

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #86189 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές
πραγματικά θα ήθελα την συμβολή σας
Νομιζω κακως δεν "μιλησατε" εκει που νομιζατε οτι επρεπε, οχι γιατι θα κανατε "χαρη" σε κανενα αλλα θα βοηθουσατε ενα χρηστη ή μια κατασταση....

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #86190 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές

terisds έγραψε: Φιλε Νικο,τοτε να σκυλοβρισω και εγω οποιον θελω και εχω αχτι,και μετα σβηστε τα χωρις να τρεχει τιποτε,γινετε?


Στράτο ξέρεις πως για άτομα που πάντα ήταν και είναι σωστοί και μία φορά ξέφυγαν έχουν γίνει τα στραβά μάτια και οι συντονιστές σκίζονται να μή συνεχιστεί η υπόθεση.
Γίνεται όμως και θα γίνεται γιατί δεν είμαστε ρομπότ .Είμαστε άνθρωποι και καταλαβαίνουμε πως και ο σωστός κάποια στιγμή βγαίνει εκτός εαυτού .Άν όμως αυτή η κατάσταση δε μπορεί να σταματήσει τότε πιό δραστικά μέτρα απαιτούνται ... Η δική σου υπόθεση δεν έφτασε εκεί .

Όπως δείχνουμε όμως όλοι μας ανοχή πολλές φορές ,έτσι πρέπει να αρκεστείς και σύ στις μεθόδους του φόρουμ .

Σίγουρα είναι καλύτερο να είμαστε όλοι μαζί και να μαλώνουμε πάντως ,καλή ώρα,από το να είμαστε χαλασμένοι ή αποκλεισμένοι και να απέχουμε ...

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #86193 από terisds
Απαντήθηκε από terisds στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές
Ενα χορταρι το ξεριζωνεις οταν ειναι μικρο,αν μεγαλωσει εχασες την μπαλα,οι εντυπωσεις μενουν ομως.

ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ-ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!
Στράτος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #86195 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές

terisds έγραψε: Ενα χορταρι το ξεριζωνεις οταν ειναι μικρο,αν μεγαλωσει εχασες την μπαλα,οι εντυπωσεις μενουν ομως.


Αυτά τα εφάρμοζε ο Κεμάλ και ο Χίτλερ Στράτο και έχουν μείνει στην ιστορία ,ας πούμε όχι όμορφα .
Εδώ προσπαθούμε να τα βρούμε συζητώντας ...

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #86197 από terisds
Απαντήθηκε από terisds στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές

Sp4wN έγραψε:

terisds έγραψε: Ενα χορταρι το ξεριζωνεις οταν ειναι μικρο,αν μεγαλωσει εχασες την μπαλα,οι εντυπωσεις μενουν ομως.


Αυτά τα εφάρμοζε ο Κεμάλ και ο Χίτλερ Στράτο και έχουν μείνει στην ιστορία ,ας πούμε όχι όμορφα .
Εδώ προσπαθούμε να τα βρούμε συζητώντας ...

Πολυ Δημοκρατια επεσε μαζεμενη,αρα εγω εχω αναρχικες αποψεις,για να μην πω αλλη λεξη.

ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ-ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!
Στράτος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.130 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ