Επισημάνσεις στους συντονιστές

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #86080 από vag1234
Απαντήθηκε από vag1234 στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές
Νομίζω ότι είμαστε στην φάση όπου εκδηλώνονται οι 'παιδικές ασθένειες' ενός forum.

Θεωρώ πως πρέπει να βρεθεί από τον διαχειριστή μία φόρμουλα επικοινωνίας με ανθρώπους που δημοσιεύουν ύποπτες τιμές προϊόντων.. Π.Χ. στην αρχική σελίδα μία φόρμα όπου θα στέλνει καποίος τις τιμές που θέλει να δημοσιεύσει και σε ποιο θέμα ώστε να γίνεται η δημοσίευση από τον διαχειριστή μετά από συμφωνία ή επικοινωνία...

Μια ιδέα είναι μπορούμε ίσως να την δουλέψουμε όλοι μαζί..

Από εκεί και πέρα αν εγώ βρώ μία καλή τιμή, καλή ποιότητα προϊόντος να μην την δημοσιεύσω??

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Sp4wN, Fokion

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #86082 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές

vag1234 έγραψε: Νομίζω ότι είμαστε στην φάση όπου εκδηλώνονται οι 'παιδικές ασθένειες' ενός forum.

Θεωρώ πως πρέπει να βρεθεί από τον διαχειριστή μία φόρμουλα επικοινωνίας με ανθρώπους που δημοσιεύουν ύποπτες τιμές προϊόντων.. Π.Χ. στην αρχική σελίδα μία φόρμα όπου θα στέλνει καποίος τις τιμές που θέλει να δημοσιεύσει και σε ποιο θέμα ώστε να γίνεται η δημοσίευση από τον διαχειριστή μετά από συμφωνία ή επικοινωνία...

Μια ιδέα είναι μπορούμε ίσως να την δουλέψουμε όλοι μαζί..

Από εκεί και πέρα αν εγώ βρώ μία καλή τιμή, καλή ποιότητα προϊόντος να μην την δημοσιεύσω??


Συμφωνώ και γι αυτό και η φόρμουλα αυτή επειδή δε μπορεί ποτέ να είναι απόλυτη είναι η κρίση των συντονιστών για κάθε περίπτωση ξεχωριστά . Δηλαδή ένα παράδειγμα .Έρχεσαι εσύ ,ένα μέλος με πρότερη ενεργό δράση στο φόρουμ και γράφεις μία τιμή και μία μάρκα πέλλετ .Εξετάζει η ομάδα συντονισμού ποιός είναι ο Vag1234 και γιατί το γράφει και έπειτα αφήνει το πόστ ώς έχει .
Άλλη περίπτωση όπως η προηγούμενη που διαφωνούμε 4 σελίδες τώρα .Έρχεται ένα νέο μέλος με 2 ποσταρίσματα ,ούτε γειά ούτε τίποτα ,λέει πως είναι από κάπου (και καλά) και στα 2 πόστ έχει κάνει 5 φορές διαφήμιση μία ιστοσελίδα και ένα είδος .

Εσύ πως το κρίνεις αυτό ? Προσωπικά μου φαίνεται ύποπτο ... Όχι για το διαχειριστή που θα χάσει λεφτά από τη διαφήμιση (επαναλαμβάνω πως αυτά δεν είναι δικά μου θέματα ,ούτε των υπολοίπων που ήταν είναι και θα είναι συντονιστές) ,αλλά για κάποιο νέο μέλος ή και παλιό ακόμη που θα τσιμπήσει και θα θεωρήσει πως κάποιος ανιδιοτελώς προτείνει κάτι ώς καλό !!

Αυτό λοιπόν ή εφαρμόζεται σε όλες τις πραγματικά ύποπτες περιπτώσεις ή μετά έχουμε ειδική μεταχείριση, ανισότητες και συνεπώς τυχόν αδικίες και παρεξηγήσεις ...

Όλα αυτά επαναλαμβάνω κάθομαι και τα εξηγώ ,όχι γιατί είμαι καλός άνθρωπος και ο GT είναι ο κακός που έκανε BAN ,όχι γιατί το οφείλω σε κανέναν ,ούτε κάν γιατί θέλω να κερδίσω την εύνοια κάποιων .Τα γράφω γιατί όποια και άν είναι η ομάδα συντονισμού ,που αύριο μπορεί να είστε εσείς ,πρέπει να αντιμετωπίζει καταστάσεις με τη συμμετοχή των μελών όχι με το δάχτυλο στη σκανδάλη .

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by Sp4wN.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": χρηστος8, stoikon, vag1234, Fokion

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #86084 από Grecu_
Απαντήθηκε από Grecu_ στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές

Gdevil έγραψε: Υπάρχει τέτοιο θέμα - πρόβλημα?

Sp4wN έγραψε: Το ότι έχεις -10 κάρμα δε σου λέει κάτι ?Ο Doom από τότε που έφυγε από συντονιστής έχει πέσει από το 42 στο 10 και συνεχίζεται μη σου πω 6 κι ακόμα πέφτει


Προφανώς και οι νέοι (άκαφτοι, επιστήμονες του γκούγκλ, ερασιτέχνες του πληκτρολογίου κι άλλα χαριτωμένα) ενοχλούν όταν ασχολούνται με (θεωτητικά) άσχετα πράγματα για τους ιδίους, αλλά βάζουν τα γυαλιά στους δηλωμένους τεχνίτες/μάστορες/μηχανικούς/ευρεσιτέχνες.

Sp4wn αυτή η θέση που λες υπάρχει και δημοσιεύμενη στο forum ή η δυσαρέσκεια αυτή έχει δηλωθεί μόνο επί προσωπικού επιπέδου?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #86085 από GT
Απαντήθηκε από GT στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές
Μάλλον ορισμένοι βρήκαν ωραία ευκαιρία γα σασπένς πρωινιάτικα. :woohoo:

Διαφωνίες υπήρχαν, υπάρχουν, θα υπάρχουν και πρέπει να υπάρχουν. Γιατί έτσι πηγαίνουμε μπροστά.

Και οι εντάσεις είναι αναπόφευκτες.

Ο τρόπος όμως που εκφράζονται, όπως και το κίνητρο κάθε φορά, είναι αυτά που κάνουν τη διαφορά.

Κανείς δεν έχει το δικαίωμα να βρίζει τον άλλο, κανείς δεν υποχρεούται να δέχεται τα βρισίδια του άλλου.

Μερικοί μάλλον είστε υπεράνω, ίσως κάποιοι κρίνετε εκ του ασφαλούς, ίσως και υποκειμενικά ορισμένοι.

Ε λοιπόν όσοι είναι υπεράνω, καθήστε να λουστείτε τυχόν μπινελίκια που μελλοντικά θα φάτε. Αλλά μη γκρινιάξετε και μην πατήσετε το κουμπάκι για αναφορά.

Δεν κατάλαβα, θα πρέπει να απολογηθώ για τις διαγραφές διαφήμισης, που έγινε σύμφωνα με τους κανόνες του φόρουμ?

Δεν κατάλαβα, θα πρέπει να απολογηθώ για τον αποκλεισμό μέλους που έδειξε υβριστική συμπεριφορά? Και μάλιστα είναι και υπότροπος? Για ποιο λόγο να γίνει ΠΑΛΙ ανεκτή τέτοια συμπεριφορά ΚΑΙ ΩΣ ΠΟΤΕ?

Για ποιο λόγο φταίει ο συντονιστής που αποκλείει και όχι αυτός που βρίζει? Που τα είδατε αυτά? Με ποια λογική βγαίνουν αυτά τα συμπεράσματα? Τη λογική του παραλόγου και τη λογική του όπως μας συμφέρει?


Ακόμα στα πετρέλαια...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": γιαννης-δραμα, XAALAARAA, stoikon, Stavrax, Fokion

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #86088 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές

Grecu_ έγραψε: Sp4wn αυτή η θέση που λες υπάρχει και δημοσιεύμενη στο forum ή η δυσαρέσκεια αυτή έχει δηλωθεί μόνο επί προσωπικού επιπέδου?


Προτιμώ να πιστεύω πως είναι μεμονωμένη από άτομα που έχουν ανάγκη να φαίνονται και τους στερείται όλη αυτή η προβολή . Δε θέλω να πιστεύω στο οπισθοδρομικό του πράγματος και στη φίμωση.
Επίσης θέλω να σκέφτομαι το φόρουμ όπου οι παλιοί θα δίνουν χώρο στους νέους ,όλα αυτά σε εισαγωγικά γιατί και γώ τον εαυτό μου νέο το θεωρώ, αλλά και οι νέοι θα κάνουν πίσω και κείνοι με τη σειρά τους για τους επόμενους νέους με υπομονή και καλές προθέσεις .

Όλοι έχουν δικαίωμα να ρωτούν κοτσάνες ,να λένε πράγματα που δεν ισχύουν και να τα συζητάμε ,να κάνουν λάθη και να προσπαθούν να βρούν λύσεις . Έτσι ξεκινήσαμε όλοι .Ας το κρατήσουμε στο πίσω μέρος του μυαλού μας .

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #86089 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές
βαγγελη
υπαρχει εμαιλ
καποιοι ομως αρεσκονται στο ψαρεμα απλα
γιατι το θεμα που ξεχνανε πολλοι δεν ειναι τα 10 ψαγμενα ατομα που μιλανε εδω μεσα
αλλα ολοι οι αλλοι που απλα διαβαζουν και βλεπουν μονο τιμες η μια διαφημιση
κι εμας τους 10 νασαι σιγουρος οτι οι περισσοτεροι εμποροι μας εχουν γραμμενους
τους αλλους 1000 που μονο διαβαζουν ψαχνουν :)


και προσωπικα εχω δωσει το κακο παραδειγμα και την ακουω κιολας
να δινω και τιμες και εμπορους (και σαν μελός και σαν συντονιστης) που ξερω οτι εχουν καλες τιμες καποια περιοδο (γιατι κι αυτο μπορει ν αλλαζει) .


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": vag1234

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.120 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ